Sporo nowości od Robe: PAINTE, TetraX, iBeam 250, Spikie+ [PL+S'22]

Sporo nowości od Robe: PAINTE, TetraX, iBeam 250, Spikie+ [PL+S'22]

9 czerwca 2022, 11:00
Producent: Robe
Dystrybucja: Prolight sp. z o.o.

Podczas tegorocznych targów Prolight+Sound 2022 we Frankfurcie, firma Robe wprowadziła 5 zupełnie nowych produktów PAINTE, TetraX, iBeam 250, Spikie+ i Anolis Calumma.

Robe świętuje wyjście branży ze stanu pandemii poprzez zniesienie ograniczeń w wielu miejscach i ponowne uruchomienie występów na żywo, a także możliwość osobistego kontaktu po dwóch latach. Robe Live Show powróciło na targi w specjalnie opracowanym teatralnym stylu i muzycznym show stworzonym specjalnie na targi, demonstrując nowe produkty w akcji.

 

 

Robe Painte

Kompaktowa ruchoma głowa, która zapewnia cichą pracę i wysokiej jakości rozwiązania profilowe. Imponujący strumień światła na wyjściu na poziomie 12 000 lumenów zapewnia czyste białe światło z nieograniczonymi kolorami dzięki zaawansowanemu systemowi mieszania kolorów CMY.

 

[img:4]

 

Zaprojektowany z myślą o środowiskach wrażliwych na hałas, wyposażony w silnik LED TE 310W HP White. Wspiera on przełomową technologię Transferable Engine (wymienny silnik) firmy Robe. Zmotoryzowany zoom z zakresem od 8º do 48º stanowi idealne rozwiązanie dla szerokiej gamy produkcji. Stworzona głównie do zastosowań z myślą o krótkim i szerokim rzucie.

 

[img:2]

 

Robe iBeam 250

Najnowsza oprawa ze stale rozwijającej się serii iSeries, która charakteryzuje się klasą szczelności IP65. Oferuje jednocześnie funkcje oprawy typu wash i typu beam w pakiecie, który poradzi sobie ze wszystkimi wyzwaniami związanymi z pracą na zewnątrz. Posiada również funkcje swojego popularnego wewnętrznego odpowiednika LEDBeam 150. Aluminiowa obudowa zapewnia wolną od kurzu przestrzeń dla optyki, eliminując potrzebę częstego czyszczenia i konserwacji, a także zapobiega uszkodzeniom części plastikowych poprzez promieniowanie UV.

Wyposażony w technologię NFC, umożliwia konfigurację i diagnostykę bezpośrednio za pomocą urządzenia mobilnego poprzez aplikację Robe Com nawet jeżeli urządzenie nie jest zasilane.

 

[img:10]

Robe TetraX

Po ogromnym sukcesie opraw z serii Tetra, do nowej odsłony dodano dynamiczny ruch panoramy z niezwykle szybkim ciągłym obrotem. Każdy z 9 równomiernie rozmieszczonych pikseli generuje ultrawąską wiązkę 4º, która łącząc się, tworzy jasny „arkusz” światła. Zhomogenizowane wiązki i płynny zmotoryzowany zoom zapewniają ultrapłynne przejście do 45º.

Wyróżnia się również trzema opatentowanymi efektami MCFE - wielokolorowym efektem kwiatowym – emitując ostre wielokolorowe wiązki światła, ze zmienną prędkością i kierunkiem obrotu.

 

[img:1]

 

Robe Spikie+

Zachowując szybko poruszającą się kompaktową konstrukcję oryginału, nowa oprawa generuje o 25% więcej światła z pojedynczego źródła o mocy 60W. Oprawa posiada specjalnie zaprojektowaną przednią soczewkę 110mm i szybko poruszający się zoom, który pozwala uzyskać superciasna wiązkę o 4º lub szeroka z pełnym pokryciem o 28º. Po raz kolejny wyposażono oprawę w efekt MCFE.

Unikalny silnik efektów przekształca wyjściową wiązkę w trzy przebijające promienie wąskich wiązek, a nieograniczony ruch w panoramie i pochyle nadaje kolejną warstwę dynamiki. Całość jest mała i kompaktowa, waży zaledwie 7.3kg.

 

[img:8]

[img:7]

 

Robe Anolis Calumma

Seria Calumma została zaprojektowana jako nowy standard branżowy, aby kontynuować sukces rodziny Anolis ArcSource. Oprawy są mocne i wydajne, aby zapewnić doskonałą moc światła w wielu zastosowaniach. Opawy charakteryzują się również wysoką trwałością w trudnych warunkach zewnętrznych, a także pięknym wzornictwem, które uzupełniają zastosowania wewnętrzne.

 

[img:9]
 
więcej: www.robe.cz
Reflektory Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led beam wash Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków
Wiemy, że długo nie będzie nic lepszego na rynku. Alcons LR18
Więcej wiadomości