Auditorium de Palma de Mallorca stawia na oprawy ZENIT i OPUS od Cameo

Auditorium de Palma de Mallorca stawia na oprawy ZENIT i OPUS od Cameo

7 czerwca 2022, 12:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Auditorium de Palma de Mallorca to partnerski obiekt dla wielu sektorów: teatralnego, operowego, baletowego, musicalowego i koncertowego, który każdego roku na swojej dużej sali mogącej pomieścić 1700 osób gości około 100 000 widzów.

Zgodnie z wielkim wzorem - Royal Festival Hall w Londynie - sala została zaprojektowana w taki sposób, aby z każdego miejsca zapewnić optymalny widok na scenę. Najlepsze warunki do najnowszej inwestycji w teatrze: Reflektory Cameo serii ZENIT i OPUS do zastosowań w sali widowiskowej oraz do oświetlenia zewnętrznego budynku.

 

[img:1]

 

Obecnie cztery reflektory zewnętrzne typu washlight ZENIT W600 oświetlają główną elewację teatru. W przyszłości planuje się dodanie trzech kolejnych modeli na fasadzie bocznej. W sali znajduje się 12 reflektorów typu washlight ZENIT W600 z wymiennymi soczewkami, na płótnie z cykloramą z tyłu sceny.

Do elastycznego oświetlenia sceny dostępnych jest 16 ruchomych głowic typu spot OPUS marki Cameo. Dopełnieniem konfiguracji jest siedem ruchomych głowic profilowych OPUS SP5 marki Cameo, które zapewniają oświetlenie z przodu, oddalone o 30 m od mostu oświetleniowego.

 

[img:3]

 

Reflektory Cameo cieszą się coraz większą popularnością i coraz częściej pojawiają się w riderach technicznych. Przetestowaliśmy wcześniej kilka modeli różnych producentów. W swojej klasie Cameo nie ma sobie równych także pod względem wsparcia ze strony firmy Cameo i Adam Hall Group.

Marc Ferragut - dyrektor Auditorium de Palma de Mallorca

 

[img:2]

 

W przyszłości Auditorium de Palma de Mallorca planuje inwestycję w inne rozwiązania Cameo, przede wszystkim reflektory F1 FC z soczewkami Fresnela. Ponadto w sąsiedniej „Sali Mozarta” zainstalowano 300 miejsc siedzących, sukcesywnie ruchome głowice Cameo F2 FC, OPUS W5 Wash, OPUS H5 oraz modele ZENIT W300 i PIXBAR 600 PRO IP65.

 

[img:4]

 

W Auditorium de Palma de Mallorca stosowane są następujące produkty marki Cameo:

  • 16 reflektorów ZENIT W600 Outdoor LED Wash Light marki Cameo
  • 16 ruchomych głowic OPUS S5 Spot marki Cameo
  • 7 ruchomych głowic profilowych OPUS SP5 marki Cameo

 

[img:5]
 
Reflektory spot Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Cameo rozświetla dworek Norre Vosborg lampami z serii ZENIT
Więcej wiadomości