Audient zaprezentował na NAMM ulepszoną kompaktową konsoletę ASP4816-HE

Audient zaprezentował na NAMM ulepszoną kompaktową konsoletę ASP4816-HE

8 czerwca 2022, 09:00
Producent: Audient

Brytyjska firma Audient zapowiedziała na tegorocznych targach NAMM w Anaheim w Kalifornii pojawienie się wkrótce w sprzedaży konsolety ASP4816: Heritage Edition. Podąża ona śladami flagowego modelu ASP8024-HE firmy Audient i, podobnie jak jej większa "siostra", ma zupełnie nowy wygląd i „pod maską” kilka ekscytujących ulepszeń.

 

Od czasu premiery ASP8024-HE i późniejszej, stale rosnącej popularności jej processingu Vintage Mix Bus, otrzymywaliśmy regularne prośby o dodanie tych samych funkcji do ASP4816 i dokładnie to zrobiliśmy.

Andy Allen - Dyrektor marketingu w Audient

 

[img:4]

[img:5]

 

Wyposażona w prawdziwie transformatorowy preamp wraz z korekcją Low Bump i High Lift – inspirowaną klasycznymi korektorami masteringowymi z dawnych czasów – pozwala uzyskiwać szersze, bardziej przestronne brzmienie miksu.

 

Dodanie Vintage Mix Bus daje naszym klientom elastyczność w dodawaniu tak pożądanego analogowego koloru do ich miksów, a gdy są używane w tandemie z Mix Bus Compressor, są idealnymi narzędziami do dodawania końcowego szlifu do miksu.

Andy Allen - Dyrektor marketingu w Audient

 

[img:6]

 

Kolejnym ulepszeniem – również pochodzącym z ASP8024-HE – jest kompresor Bass Expand. Według Andy'ego:

 

Ten zupełnie nowy filtr górnoprzepustowy w side chaine kompresora wzmacnia miksy i dodaje punchu, bez degradowania niskich tonów.

 

Dalsze ulepszenia ASP4816-HE obejmują dodanie wzmacniacza słuchawkowego klasy studyjnej, zatrzaskowe wyzwalacze przełącznika nożnego do talkbacku bez użycia rąk, całkowicie metalowy potencjometr głównej szyny wyjściowy i miernik VU redukcji wzmocnienia. Wersja Heritage Edition ma również ten sam nowy wygląd co ASP4816, ale z dodatkowym stylowym podłokietnikiem z ciemnego jesionu.

 

[img:7]
 
Zdjęcia producenta:
 
[img:1]
[img:2]
[img:3]
 
więcej: audient.com
Analogowe Miksery
Meyer Sound 2100 LFC - Kolumna basowa idealna do Panther'y
Więcej wiadomości