TOMMEX polskim dystrybutorem urządzeń RDL

TOMMEX polskim dystrybutorem urządzeń RDL

8 czerwca 2022, 08:00
Producent: RDL
Dystrybucja: TOMMEX

RDL, wiodący producent i pionier w dziedzinie specjalistycznych modułów dla branży audio/wideo, ogłosił, że z dniem 31 maja 2022 roku wyznacza TOMMEX na swojego niewyłącznego dystrybutora na terenie Polski.

 

Tommex jest dobrze znany i szanowany w branży profesjonalnych systemów nagłośnieniowych i audio/wideo w Polsce i od ponad trzydziestu lat wykonuje doskonałą pracę obsługując ten rynek. Dzięki szerokiej, komplementarnej ofercie produktowej, wysoko rozwiniętej stronie internetowej i bogatemu doświadczeniu w rozwijaniu relacji biznesowych z inwestorami, projektantami, integratorami i użytkownikami końcowymi na polskim rynku, jesteśmy przekonani, że będą doskonałym uzupełnieniem naszej rozległej sieci dystrybucji w Europie.

Caroline Bohan - Dyrektor RDL Europe

 

[img:1]

 

TOMMEX, posiadający swoja siedzibę z działem sprzedaży i zapleczem magazynowym w Warszawie oraz biura handlowe zlokalizowane w Krakowie, Olsztynie i Wrocławiu, uważa tę relację za kolejny przykład starań o zapewnienie swoim klientom i partnerom produktów i rozwiązań „Najlepszych w swojej klasie”.

 

[img:2]

 

TOMMEX to firma o ugruntowanej pozycji z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku AV, nieustannie poszukująca nowych i innowacyjnych technologii, dostarczanych przez równie doświadczonych wiodących producentów. W ostatnich latach TOMMEX z powodzeniem wdrożył dziesiątki rozwiązań technicznych i skomplikowanych instalacji, często opartych na wymaganiach cyfrowej transmisji dźwięku z wykorzystaniem sieci Dante.

 

Przy tak różnorodnych i nieograniczonych potrzebach projektowych, wymagających bardzo wyrafinowanych rozwiązań, TOMMEX wymaga dostępy do wielu rodzajów produktów wspierających, takich jak konwertery, złącza i inne. Co więcej, obsługując rynek audio, często doświadczamy wielu problemów, do rozwiązania których potrzebujemy urządzeń i narzędzi, które spełnią swoje zadania i po prostu rozwiążą problem.

 

Szeroka oferta RDL, obejmująca kilkaset produktów, odpowiada bezpośrednio na te potrzeby i wyzwania złożonych instalacji audio. RDL to wiodący producent z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu skutecznych rozwiązań wysokiej jakości, co doskonale wpisuje się w naszą filozofię i strategię biznesową.

Marcin Zimny ​​- Dyrektor TOMMEX

 

[img:3]

 

TOMMEX na polskim rynku jest integralną częścią ciągłego rozwoju sieci dystrybucji RDL w Europie. Zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci mogą kontaktować się z firmą TOMMEX za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected] w celu omówienia swoich wymagań.

Założona w 1991 roku firma TOMMEX stała się jednym z najbardziej prestiżowych dystrybutorów A/V w Polsce. Oferta TOMMEX to ponad 20 światowych marek. TOMMEX z siedzibą i zapleczem magazynowym w Warszawie, zatrudnia personel, zaangażowany w korporacyjną wizję,  zagwarantowania bezkompromisowego poziom usług dla swoich klientów i partnerów.

 

[img:4]
 
więcej: tommex.pl
Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

Sklepy muzyczne > RDL rozwiń listę sklepów

Hala sportowa OSiR - Strzegom nową realizacją ESS Audio
Więcej wiadomości