Nowe rozwiązania w budżetowo-butikowej serii gitar Harley Benton Fusion III

Nowe rozwiązania w budżetowo-butikowej serii gitar Harley Benton Fusion III

14 czerwca 2022, 10:00
Producent: Harley Benton

Harley Benton trzyma rękę na pulsie i odświeża serię gitar Fusion III. Te niezwykle okazale wyglądające gitary doczekały się lekkiego tuningu zarówno od strony lutniczej jak i od strony wyposażenia, co czyni jest jeszcze bardziej atrakcyjnymi, dla miłośników tzw. butikowo-budżetowych gitar. 

Niezwykle popularna seria Fusion III od Harley Benton doczekała się delikatnego odświeżenia. Od strony lutniczej zarówno gryf jak i podstrunnica wykonane zostały z klonu poddanego obróbce termicznej (roasted maple), co w znaczący sposób wpływa na stabilność tej części instrumentu. 

 

[img:2]

 

Od struny elektronicznej też idzie nowe. Mini przełączniki zostały zastąpione potencjometrem master tone z funkcją push/pull. Z kolei przetworniki zarówno dla wersji HH, jak i HSH pochodzą od firmy Roswell, a mostek to sprawdzona konstrukcja Wilkinson 50IIK 2-point tremolo. 

 

[img:3]

 

Dostępne opcje wykończeniowe to: Trans Flamed Blue Burst, Gloss Trans Flamed Cherry, Gloss Trans Flamed Bengal Burst, Gloss Trans Flamed Charcoal Burst oraz Gloss Flamed Natural (ta ostatni również w wersji dla leworęcznych). 

 

[img:4]
 
Elektryczne Gitary

Gitara

Jazda obowiązkowa dla fanów Rust in Peace Megadeth!
Więcej wiadomości