Śląski Festiwal Perkusyjny 30 października w Chorzowie

Śląski Festiwal Perkusyjny 30 października w Chorzowie

13 października 2022, 12:00

30 października Chorzów po raz kolejny stanie się perkusyjną stolicą polski. Oprócz gwiazd światowego formatu - nie zabraknie także polskiego akcentu. To impreza, na której naprawdę trzeba być. 

 

[img:1]

 

Tegoroczna edycja będzie już 3 odsłoną tego muzycznego wydarzenia. Na miejsce festiwalu wybrano Chorzowskie Centrum Kultury, które jest świetnie przygotowane pod względem akustycznym. Organizatorzy dbają o to, aby zapewnić widzom przeżycia na najwyższym możliwym perkusyjnym poziomie. Ramy godzinowe imprezy (13-22) są gwarantem dużej ilości muzycznych doznań. Sama lista uczestników Śląskiego Festiwalu Perkusyjnego jest naprawdę imponująca i uwzględnia duże międzynarodowe nazwiska.

 

 

Uczestnicy III Śląskiego Festiwalu Perkusyjnego:

  • Virgil Donati
  • Miloš Meier
  • Kaz Rodriguez
  • Wiktoria Bialic
  • Chris Coleman

 

Co istotne nie została podana kolejność występu uczestników, co skłania to nas do bycia obecnym podczas całości pokazów. Organizatorzy przewidują przerwę po pierwszych 3 występach, co pozwoli na poznanie bliżej oferty wielu perkusyjnych marek - m.in. Paiste, Gretsch, DW czy Remo. Przygotowana zostanie także strefa gdzie będzie można się posilić, dzięki czemu nie będziemy musieli na własną rękę szukać miejsca z wyżywieniem.

 

[img:2]

 

Wejściówki są w mocno ograniczonej ilości i dostępne w dwóch formach sprzedaży - online oraz stacjonarnie. Bilety można zakupić na stronie organizatora czyli Śląskiego Centrum Perkusyjnego. Cena biletu wynosi 119 zł i obejmuje wstęp na wszystkie występy. Jeśli nie macie jeszcze planów na ten dzień to zapraszamy serdecznie do udziału!

Akustyczne

Perkusja

Warsztaty z Tomaszem Łosowskim już 10 grudnia w Gdańsku
Więcej wiadomości