SRX900 & Control Contractor - Dużo nowości od JBL na NAMM'22

SRX900 & Control Contractor - Dużo nowości od JBL na NAMM'22

17 czerwca 2022, 09:00
Producent: JBL
Dystrybucja: ESS Audio

Za nami jedna z większych imprez muzycznych na świecie - targi NAMM Show 2022 w Anaheim w Kalifornii! Dotychczas odbywały się w styczniu, jednak ze względu na sytuację pandemiczną termin imprezy został przeniesiony na początek czerwca.

Jak co roku, producenci prezentowali wiele nowości ukazując trendy i kierunki rozwoju w branży audio. Również koncern Harman nie pozostał w tyle przedstawiając serię aktywnych zestawów głośnikowych JBL SRX900, dzięki któremu JBL Professional przeniósł technologie profesjonalnych liniowych zestawów do uniwersalnych niedrogich systemów, które mogą być rozbudowywane w zależności od zapotrzebowania klientów.

 

[img:1]

 

W skład tej serii wchodzą podwójne 6.5-calowe i podwójne 10-calowe aktywne moduły liniowe oraz 18-calowe podwójne 18-calowe aktywne subwoofery. Seria JBL SRX900 jest idealnym rozwiązaniem dla firm rentalowych, instalacji stałych oraz muzyków poszukujących najlepszego połączenia wydajności i mobilności.

Mieliśmy również przyjemność zobaczyć osiem nowych produktów w swojej nagradzanej serii JBL Control Contractor. Już wcześniej cieszyła się dużym powodzeniem wśród klientów, jednak pokazane na targach nowości umożliwiają jeszcze większą swobodę w projektowaniu systemów dźwiękowych, nawet w trudnych warunkach architektonicznych.

 

[img:2]

 

W skład rozszerzenia serii JBL Control Contractor wchodzi 8 nowych produktów:

 

JBL Control 68HP

Zestaw głośnikowy Control 68HP zapewnia wybitną klarowność dźwięku oraz spójne pokrycie powierzchni odsłuchowej w przestrzeniach z otwartymi sufitami, pomieszczeniach o wymagających warunkach akustycznych oraz innych obiektach wymagających nagłośnienia o wysokim poziomie SPL przy jednoczesnym wymogu zastosowania głośników wiszących. 8 calowy przetwornik niskotonowy został wzmocniony kewlarem i wyposażony w wysokiej mocy 2 calową cewkę.

 

[img:6]

 

JBL SLP12/T oraz SLP14/T

Nowa linia ściennych głośników instalacyjnych JBL SLP12/T oraz SLP14/T zapewnia szerokie i spójne pokrycie dźwiękiem sal konferencyjnych, restauracji, powierzchni sklepowych i hotelowych, muzeów i każdej innej przestrzeni wymagającej dźwięku najwyższej jakości oraz dyskretnego i estetycznego wyglądu. Instalacja głośników jest prosta i szybka dzięki zastosowaniu “w zestawie” uchwytu ściennego typu U z montażem typu „slide-in”. Głośniki są dostępne w kolorach białym i czarnym.

 

[img:3]

 

JBL GSF3 oraz GSF6

Kompaktowa, odporna na trudne warunki atmosferyczne, konstrukcja zestawów głośnikowych GSF3 (dwudrożna, 3 calowa konstrukcja współosiowa) i GFS6 (dwudrożna, 6 calowa konstrukcja współosiowa), współgrająca z naturalnym otoczeniem zewnętrznym, jest eleganckim i dyskretnym rozwiązaniem nagłośnieniowym dla różnorodnych zastosowań outdoorowych, takich jak centra handlowe, parki tematyczne, obiekty sportowe i inne. Obydwa modele dostarczają krystalicznie czysty dźwięk i mogą być uzupełniane o pasmo niskich częstotliwości przy zastosowaniu nowych subwooferów JBL GSB8 oraz GSB12.

 

[img:4]

 

JBL GSB8 oraz GSB12

Głośniki ogrodowe GSB8 (8-calowe) i GSB12 (12-calowe) stanowią uzupełnienie serii głośników zewnętrznych GSF w zakresie niskich częstotliwości, zapewniając użytkownikom bogaty, pełno pasmowy dźwięk w przestrzeni trawników i ogrodów hotelowych, kompleksów sklepowych, restauracjach, miejscach publicznych, parkach tematycznych oraz w innych miejscach wymagających głębokiego i mocnego basu. Obydwa modele schodzą aż do 35 Hz z zastosowaniem filtrów dolnoprzepustowych o wielu stromych krzywych odcięcia pasma.

 

[img:7]

 

JBL Control 89MS

Control 89MS jest zestawem nisko tonowym o eleganckim i atrakcyjnym wyglądzie, w obudowie IP56. Konstrukcja zaprojektowana w oparciu o 8 calowy przetwornik dalekiego zasięgu jest znakomitym uzupełnieniem w paśmie niskich częstotliwości serii głośników ogrodowych JBL Control 80 i zapewnia użytkownikom bogaty, pełno pasmowy dźwięk w przestrzeni trawników i ogrodów hotelowych, restauracji oraz kompleksów handlowych.

 

[img:5]
 
więcej: jblpro.com
Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne Systemy liniowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

Pro Audio

LARA - Pierwszy system liniowy kardio od DAS Audio
Więcej wiadomości