AMPETRONIC - Specjalista od systemów wspomagających słyszenie

AMPETRONIC - Specjalista od systemów wspomagających słyszenie

27 czerwca 2022, 08:00
Producent: AMPETRONIC

AMPETRONIC to firma, która od 35 lat specjalizuje się w produkcji urządzeń wspomagających słyszenie dla osób niedosłyszących. Na swoim stoisku w Barcelonie, na targach ISE 2022, zaprezentowała ona kompleksową ofertę tego typu urządzeń, pozwalających wdrożyć dane rozwiązanie w miejscu, w którym ma ono pracować.

 

 

Takimi urządzeniem były np. najnowsze wzmacniacze z serii C dedykowane do zasilania pętli indukcyjnych systemu wspomagającego słyszenie. Dostępne są one w wersjach jedno- i dwukanałowej, o różnych mocach, co pozwala na dobór odpowiedniego wzmacniacza dla danego pomieszczenia.

Wzmacniacze mogą być doposażone o opcjonalną kartę Dante, dzięki czemu sygnał do nich może być przesyłany cyfrowo, z wykorzystaniem istniejącej już struktury IT. Oprócz kontrolowania parametrów ich pracy z poziomu czytelnego panelu przedniego, można nimi również zarządzać zdalnie, poprzez aplikację zainstalowaną na urządzeniach mobilnych (tablet, komputer).

 

[img:1]

[img:2]

 

AMPETRONIC oferuje też urządzenia pomiarowe, pozwalające instalatorom i serwisantom systemów wspomagających słyszenie na odpowiednie dopasowanie i zestrojenie systemu.

Innym segmentem rynku, w którym AMPETRONIC oferuje swoje usługi są rozwiązania recepcyjne, pozwalające na obsługę klientów w miejscach, w których obsługa jest odseparowana od obsługiwanych klientów np. przez szybę. Specjalne mikrofony i głośniki, zoptymalizowane do pracy z głosem ludzkim, umożliwiają swobodną komunikację między osobą obsługiwaną, a znajdującą się "po drugiej stronie" osobą obsługującą.

 

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]
 
Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

AMPETRONIC AMPETRONIC www.ampetronic.com

Dystrybucja w Polsce:

LARA - Pierwszy system liniowy kardio od DAS Audio
Więcej wiadomości