VXH Series - Nowe głośniki wiszące od Yamahy

VXH Series - Nowe głośniki wiszące od Yamahy

23 czerwca 2022, 10:00

Nowa seria Yamaha VXH łączy wysoką jakość odtwarzania z wyjątkowym designem, zapewniając odtwarzanie dźwięków w szerokiej gamie przestrzeni komercyjnych, w których preferowane są głośniki wiszące.

Zapewnienie doskonałego dźwięku w wielu dużych obiektach handlowych, hotelarskich, rozrywkowych i korporacyjnych może być wyzwaniem w przypadku korzystania z konwencjonalnych głośników do montażu powierzchniowego lub sufitowego. Głośniki wiszące są często lepszym rozwiązaniem, dostarczając bardziej zlokalizowany dźwięk, aby zmniejszyć problemy z pogłosem, niepożądanymi odbiciami i wynikającym z tego dźwiękiem o niższej jakości, który mogą powodować głośniki znajdujące się dalej od słuchacza. Seria VXH, odpowiednia do wysokich, otwartych konstrukcji i nachylonych sufitów, obejmuje dwa modele - VXH6 i VXH8 - zaprojektowane z myślą o optymalnym odtwarzaniu muzyki w tle i mowy.

 

[img:1]

 

Oferujący 120-stopniową dyspersję, 6.5-calowy VXH6 ma szczytową moc 300 W i jest przeznaczony do użytku tam, gdzie głośniki mają być zawieszone na stosunkowo niskim poziomie. Ośmiocalowy VXH8 ma węższą dyspersję (75º) i wyższą moc szczytową (360 W), dla wyższych pozycji zawieszenia. Można mieszać i łączyć oba modele, a także z innymi głośnikami z szerokiej gamy firmy Yamaha, aby uzyskać najlepszy dźwięk i pokrycie dla każdego zastosowania.  

 

[img:2]

 

Ważące zaledwie 5.7 kg i 7.2 kg, VXH6 i VXH8 obsługują połączenia o wysokiej i niskiej impedancji, podczas gdy moc głośnika można łatwo przełączać nawet po instalacji, dzięki prostemu przełącznikowi. Minimalizuje to zapotrzebowanie na dodatkowe jednostki, umożliwiając projektowanie systemów spełniających dokładnie potrzeby danej przestrzeni.

 

[img:4]

 

Oba modele są dostarczane w kolorze czarnym lub białym, a maskownica magnetyczna głośnika ma wyprofilowany profil i można ją malować, aby pasowała do każdego wystroju wnętrza. Głośniki z serii VXH mają stopień ochrony IP45 do użytku w różnych środowiskach, w tym na zewnątrz, i są dostarczane z osprzętem do zawieszania Gripple i zestawem przewodów do łatwej i bezpiecznej regulacji wysokości podczas instalacji.

 

[img:3]

 

gdzie kupić 

więcej: pl.yamaha.com
Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Yamaha Commercial Audio Yamaha Commercial Audio pl.yamaha.com

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

MBS Sp. z o.o.

tel.: +48 (22) 853 1021
adres:
Al. Lotników 22 02-668 Warszawa

Sklepy muzyczne > Yamaha Commercial Audio rozwiń listę sklepów

70 km kabli PROCAB w Burj Khalifa
Więcej wiadomości