Tascam z Sonicview 24 dołączy do grona producentów konsolet cyfrowych

Tascam z Sonicview 24 dołączy do grona producentów konsolet cyfrowych

1 lipca 2022, 10:30
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Tascam
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Tascam, uznany producent urządzeń studyjnych, dołączy do grona producentów cyfrowych konsolet audio wraz z nowo zaprezentowanym na targach ISE 2022 modelem miksera cyfrowego Sonicview 24. Celowo piszemy prototyp, gdyż konsoleta przechodzi liczne testy, usprawnienia i premiera oficjalna zaplanowana jest na 2023 rok. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby oznajmić światu nowy rozdział w historii firmy. Zapraszamy do relacji video prosto z ISE 2022.

Nowa konsoleta cyfrowa: Tascam Sonicview 24

Sonicview 24 ma 24 wejścia i 16 wyjść analogowych oraz interfejs Dante. Mikser może przyjąć i obsłużyć 40 sygnałów wyjściowych, wyprowadzić zaś można 22 sygnały z szyn wyjściowych. Na pokładzie mamy 4 procesory FX, dysponować będziemy też 8 grupami mutowania i 8 grupami DCA. Dodatkowe 2 sloty na karty rozszerzeń pozwolą zwiększyć wybór rodzajów sygnałów podawany do i z miksera.

Zobacz szczegóły konsolety podczas ISE 2022

Włącz napisy w języku polskim

Obsługa konsolety odbywa się za pośrednictwem 24 zmotoryzowanych tłumików (plus Master), trzech dotykowych 7-calowych ekranów, 24 obrotowych enkoderów oraz całej gamy przycisków, z których część możemy programować według własnych potrzeb. Ustawieniami miksera będzie można też zarządzań zdalnie, z poziomu aplikacji, nad którą trwają jeszcze prace.

Galeria zdjęć ze stoiska Tascam

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

[img:10]

 

Cyfrowe Miksery

Gdzie kupić?

Tascam Tascam tascam.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Tascam rozwiń listę sklepów

LARA - Pierwszy system liniowy kardio od DAS Audio
Więcej wiadomości