Markbass'owa rewolucja! 58R

Markbass'owa rewolucja! 58R

30 czerwca 2022, 16:12
Producent: Markbass

Przyszłość nagłośnienia basowego zostanie zaprezentowana przez Markbass dziś na żywo, prosto z pięknej Pescary we Włoszech. Producent zapowiedział światowy "product launch" w czwartek, 30 czerwca o godzinie 18. Czego można się spodziewać? Jak tym razem Marco De Virgiliis poprawi życie basistów? - zobaczcie. 

[img:2:L]Wszystko zaczęło się w styczniu 2005, kiedy Marco De Virgiliis poleciał z Włoch do na targi NAMM w kalifornijskim Anaheim, przywożąc ze sobą rewolucyjną linię wzmacniaczy i kolumn basowych. Nowe produkty wyróżniały się niewiarygodnie czystym, wiernie oddającym brzmienie instrumentu dźwiękiem. Jednak tym, co wywołało szok w całej branży był fakt, że ważyły zaledwie ułamek tego, do czego muzycy byli przyzwyczajeni. Basiści byli zachwyceni, a Markbass stał się głównym innowatorem w swej dziedzinie.

Nie minęło wiele czasu, a wielu innych producentów poszło w ślady Markbass, wprowadzając do swojej oferty zasilacze impulsowe i neodymowe głośniki. Nie było już odwrotu dla branży, nie było też odwrotu dla basistów na całym świecie. To był naprawdę przełomowy moment. Teraz, po siedemnastu latach, nadszedł czas na kolejną rewolucję, i po raz kolejny Markbass staje na jej czele. 

 

  

Stream będzie dostępny na:

Facebookwww.facebook.com/markbassamps
Instagram
www.instagram.com/markbassamps
YouTube
www.youtube.com/user/markbassamps

[img:1]

 

Kolumny basowe Komba basowe Wzmacniacze

Gdzie kupić?

Markbass Markbass www.markbass.it

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Markbass rozwiń listę sklepów

Gitara

Joe Satriani w Stodole
Więcej wiadomości