James Bay z piosenką „Everybody Needs Someone”

James Bay z piosenką „Everybody Needs Someone”

30 czerwca 2022, 21:02

Premiera nadchodzącego albumu Jamesa Baya – „Leap” – odbędzie się 8 lipca, a już teraz możemy posłuchać nowego utworu z wydawnictwa: „Everybody Needs Someone”.
[img:1]

James Bay tak opowiada o nowym utworze: – Na ostatniej prostej przed premierą „Leap”, chciałem podzielić się z Wami jeszcze jednym utworem. Nazywa się „Everybody Needs Someone”. Kocham tę piosenkę. Wiem podświadomie, że pomimo wielu świetnych momentów i trasy w 2019, tak naprawdę czułem się wówczas bardzo zagubiony i samotny, dlatego napisałem tę piosenkę. To uczucie przyszło do mnie cicho niczym fala. Skradała się do mnie od pewnego czasu. Ale dzięki moim najbliższym udało mi się przeżyć tamten okres. Oni wiedzą, kiedy potrzebuję wsparcia. Mam nadzieję, że Wam również spodoba się ten utwór.

„Everybody Needs Someone” zapowiada nieco inną stronę nadchodzącej płyty. Elowkentna kompozycja i niepodrabialny wokal Baya sprawiają, że utwór z miejsca chwyta za serce. Premiera klipu wkrótce.

Singiel „One Life” zgromadził ponad 5 mln streamów. Do pracy nad „Leap”, Bay zaprosił m.in. takich kompozytorów i producentów jak Foy Vance (Ed Sheeran), Dave Cobb (Brandi Carlile, Chris Stapleton), Ian Fitchuk (Kacey Musgraves, Brett Eldredge), Joel Little (Lorde, Taylor Swift) & Finneas (Billie Eilish, The Knocks). Pełna tracklista prezentuje się następująco:

1. „Give Me The Reason”
2. „Nowhere Left To Go”
3. „Save Your Love”
4. „Everybody Needs Someone”
5. „One Life”
6. „Silent Love”
7. „Love Don’t Hate Me”
8. „Brilliant Still”
9. „Right Now”
10. „We Used To Shine”
11. „Endless Summer Nights”
12. „Better”

Pop

Muzyka

All Points East i Field Day w Londynie
Więcej wiadomości