70 km kabli PROCAB w Burj Khalifa

70 km kabli PROCAB w Burj Khalifa

2 lipca 2022, 10:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: ProCab

Burj Khalifa (Wieża Chalify) w Dubaju jest od 2008 roku znany jako najwyższy budynek na świecie (828 m), z największą liczbę pięter (163 piętra użytkowe) wśród grona drapaczy chmur na całym świecie. Na zewnątrz budynku znajdują się duże ekrany, na których podczas specjalnych okazji wyświetlane są niesamowite pokazy LED. Te ekrany LED zajmują powierzchnię 33.000 m2 i stanowią prawdziwe wyzwanie dla producentów.

PROCAB został wybrany na etapie wstępnych prac budowlanych jako dostawca niezbędnych kabli do zasilania i sterowania ogromnymi ekranami. Z pomocą szerokiego asortymentu kabli PROCAB i kilku wykonanych na zamówienie, instalacja zakończyła się sukcesem i uzyskano wspaniały wynik. Do połączenia wszystkiego i zapewnienia ekranom optymalnej transmisji sygnału użyto w sumie 70 km kabli. Instalacja całego projektu zajęła łącznie 47 dni i zaangażowała 42 pracowników. 

[img:1]

Burdż Chalifa organizuje codzienne pokazy, a także pokazy specjalne np. z okazji Nowego Roku czy Dni Narodowych po jednej stronie swojej fasady (z widokiem na Burj Lake w centrum Dubaju).

[img:2]

 

 

Zobacz także: AUDAC / PROCAB / CAYMON na ISE 2022

Inne akcesoria Szafy instalacyjne Rozdzielnie prądowe Kable, przewody, wtyki Instalacje - akcesoria na świecie Ciekawe instalacje

Gdzie kupić?

ProCab ProCab www.procab.be

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ProCab rozwiń listę sklepów

Chmura nad SSL - bynajmniej nie ciemna
Więcej wiadomości