Sennheiser i Neumann wyróżnieni na TEC Awards 2022

Sennheiser i Neumann wyróżnieni na TEC Awards 2022

4 lipca 2022, 09:00
Producent: Sennheiser Neumann
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Firma Sennheiser została wyróżniona przez Fundację NAMM nagrodą za wybitne osiągnięcia techniczne w kategorii „Technologia bezprzewodowa” za swój system Evolution Wireless Digital (EW-D) na 37. dorocznej gali TEC Awards. Z kolei legendarny mikrofon pojemnościowy Neumann M 50 został włączony do TEC Hall of Fame. Oba wyróżnienia w imieniu grupy Sennheiser odebrał Thom Salisbury, Business Development Manager.

 

[img:1]

 

Jesteśmy wdzięczni Fundacji NAMM i naszym klientom na całym świecie za uznanie dla Evolution Wireless Digital. Ten system jest w stanie zapewnić imponującą wszechstronność i łatwość obsługi za pomocą aplikacji w bardzo atrakcyjnej cenie - jest to użyteczne dla wielu zastosowań na rynkach pro audio i instalacyjnym.

Oliver Schmitz - Music Industry Portfolio Manager w Sennheiser

 

[img:2]

 

Thom Salisbury odebrał również nagrodę TEC Hall of Fame Award w imieniu firmy Neumann.Berlin za legendarny mikrofon lampowy M 50, którą w imieniu organizacji NAMM wręczył weteran mediów branżowych George Petersen.

 

Neumann jest zaszczycony, że po raz kolejny znalazł się w TEC Hall of Fame. Od momentu wprowadzenia produktu na rynek w 1950 roku, M 50 odgrywa kluczową rolę w najlepszych orkiestrach na całym świecie dzięki dźwiękowej integralności i niezrównanemu charakterowi muzycznemu.

Ralf Oehl - Dyrektor Generalny Neumann

 

[img:3]

 

Podnoszenie poziomu użyteczności w systemach bezprzewodowych

Cyfrowe systemy mikrofonowe Evolution Wireless Digital firmy Sennheiser pracują na częstotliwościach UHF, wykorzystując najnowszą technologię firmy w zakresie cyfrowej transmisji bezprzewodowej oraz możliwość błyskawicznej konfiguracji wielu kanałów bezprzewodowych. Użytkownicy mogą włączyć automatyczną konfigurację częstotliwości za pomocą aplikacji Smart Assist App, co zapewnia jeszcze większą prostotę i wygodę. Ponieważ intermodulacja jest pomijalna, system może po prostu układać częstotliwości w równoodległościowej siatce, dzięki czemu EW-D jest wydajnym narzędziem bezprzewodowym w dzisiejszym zatłoczonym spektrum częstotliwości.

 

[img:4]

 

Neumann M 50: klasyka nagrań

Neumann M 50, wprowadzony na rynek w 1950 roku, odegrał kluczową rolę w rozwoju techniki nagrywania dźwięku Decca Tree. Jego grill z otwartą siateczką mieści kapsułę z małą membraną, zamontowaną w niewielkiej kuli, a jej wyjątkowe właściwości akustyczne idealnie nadają się do nagrań orkiestrowych.

 

[img:5]
 
więcej: sennheiser.pl
Systemy bezprzewodowe Pojemnościowe Dynamiczne Mikrofony

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Neumann Neumann www.neumann.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Neumann rozwiń listę sklepów

Większe możliwości mikserów Yamaha DM3 z nowym softem V2.0
Więcej wiadomości