LARA - Pierwszy system liniowy kardio od DAS Audio [ISE'22]

LARA - Pierwszy system liniowy kardio od DAS Audio [ISE'22]

11 sierpnia 2022, 12:00
Producent: DAS AUDIO

Systemy liniowe o charakterystyce kardioidalnej to coraz powszechniejszy produkt na rynku profesjonalnych systemów nagłośnieniowych. Nie dziwi więc, że coraz więcej producentów do swojej oferty dodaje tego typu systemy. Do grona takich firm dołączył niedawno DAS Audio, prezentując na targach ISE 2022 swój pierwszy kardioidalny system liniowy — LARA — będący jednocześnie największą liniówką w ich ofercie.

Elementy systemu liniowego LARA:

Zobacz premierę DAS AUDIO LARA na ISE 2022

Włącz polskie napisy w YouTube

Aktywne kolumny LARA 

LARA zbudowana jest w oparciu o dwa 12-calowe przetworniki niskotonowe w obudowie bass-reflex, grające do przodu. W sekcji MF pracują dwa głośniki 8-calowe o dużej efektywności, a za najwyższe pasmo odpowiadają dwa drivery ciśnieniowe, z 3-calową cewką, współpracujące z falowodem. Odpowiednią kierunkowość, aż do 100 Hz, zapewniają dwa 8-calowe przetworniki, umieszczone z tyłu obudowy, pod kątem 45 stopni. LARA, jak wszystkie systemy DAS Audio, jest systemem aktywnym, wyposażonym w 6-kilowatowy wzmacniacz.

 

[img:1]
DAS Audio LARA

Potężny subwoofer LARA SUB

Dopełnieniem systemu LARA w zakresie najniższych częstotliwości jest, również kardioidalny, subwoofer LARA SUB, z dwoma przetwornikami 18-calowymi z przodu i jednym 18-calowym grającym do tyłu. LARA i LARA SUB są kompatybilne nie tylko brzmieniowo, ale również mechanicznie, tak że można łączyć je w jednym klastrze — czy to podwieszając razem, czy też stackując na scenie/podłodze.

 

[img:2]
DAS Audio LARA SUB

Alma — oprogramowanie do sterowania nagłośnieniem

LARA i LARA SUB mogą być konfigurowane, kontrolowane i sterowane z poziomu aplikacji Alma, który to soft może zarządzać nie tylko aktywnymi systemami koncertowymi, ale również instalacyjnymi zestawami głośnikowymi oraz wzmacniaczami z DSP i matrycami sygnałów.

 

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]
 
Subwoofery aktywne Systemy liniowe

Gdzie kupić?

DAS AUDIO DAS AUDIO www.dasaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Konsbud Audio Sp. z o.o.

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > DAS AUDIO rozwiń listę sklepów

Wstęp bezpłatny - wrażenia bezcenne!  Salon Focal w Warszawie
Więcej wiadomości