Shure STEM Ecosystem: Proste rozwiązanie konferencyjne. Dla każdego! [ISE'22]

Shure STEM Ecosystem: Proste rozwiązanie konferencyjne. Dla każdego! [ISE'22]

14 lipca 2022, 09:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Odkąd "covidowe zamieszanie" pokazało, że zarówno praca zadana, jak i zdalne spotkania potrafią całkiem nieźle zastąpić bezpośrednią obecność (w miejscu pracy, na spotkaniu, konferencji czy szkoleniu), rynek systemów obsługujących wszelakie wydarzenia zdalne zaczął rozwijać się w niespotykanym dotąd tempie. Shure, jeden z wiodących producentów mikrofonów i systemów mikrofonowych, również w tej dziedzinie ma wiele do powiedzenia. Przykładem tego jest zaprezentowany ostatnio system konferencyjny STEM Ecosystem.

 

 

Możliwości systemu konferencyjnego STEM i jego elementy 

STEM Ecosystem to zestaw narzędzi do obsługi konferencji i telekonferencji, przeznaczony do zastosowań w mniejszych, powtarzalnych pomieszczeniach. W skład ekosystemu wchodzą urządzenia stołowe (STEM TABLE), zestawy ścienne (STEM WALL) i sufitowe (STEM CEILING). Uzupełnieniem są też wielofunkcyjne głośników STEM SPEAKER, które można zarówno postawić (na stole czy innej powierzchni płaskiej), zamontować na ścianie, jak i w suficie podwieszanym.

 

[img:1]

 Prostota obsługi przede wszystkim

System jest bardzo prosty w obsłudze. W ramach jednej sali możemy dowolnie dobierać urządzenia z ekosystemu STEM, komunikujące się ze sobą przez sieć IP, przy czym maksymalnie może być to 10 urządzeń pracujących jednocześnie. Z panelu sterowania mamy dostęp do wszystkich urządzeń danego systemu, co pozwala na ich zdalną konfigurację i sterowanie. W panelu możemy także zaprojektować system dla konkretnej sali, o konkretnych wymiarach, uzyskując obrazowanie pokrycia dźwiękiem tego pomieszczenia.

 

[img:2]

 Stwórz własny pokój konferencyjny w 5 minut

Inną funkcją dostępną w panelu sterowanie jest Room Adapt, która pozwala na automatyczny skonfigurowanie i przygotowanie wszystkich urządzeń danego ekosystemu do pracy w konkretnej sali, o konkretnych warunkach akustycznych. Nie ma jednak możliwości ingerencji w parametry danego urządzenia, bowiem - z założenia - STEM jest systemem prostym w obsłudze tak, aby nawet niewykwalifikowana osoba poradziła sobie z przygotowaniem go do pracy.

 

[img:3]

[img:7]

[img:4]

[img:5]
 
więcej: www.shure.com
Mikrofony, pulpity mikrofonowe Ekrany, tablice Systemy konferencyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Top Of The Top Sopot Festival 2022 (wywiady)
Więcej wiadomości