Sennheiser SpeechLine z nowymi rozwiązaniami na ISE'22

Sennheiser SpeechLine z nowymi rozwiązaniami na ISE'22

13 lipca 2022, 10:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Mikrofony bezprzewodowe weszły już na stałe nie tylko na sceny koncertowe, ale również do branż eventowej, konferencyjnej i innych, gdzie pojawia się konieczność wystąpień czy przemówień na żywo. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby systemy używane podczas koncertów wykorzystać do tego typu wydarzeń, wiedząc jednak, że często ich obsługą nie zawsze zajmują się specjaliści od systemów bezprzewodowych, dobrze jest, gdy są one proste w obsłudze, a przy tym niezawodne.

Taki właśnie system bezprzewodowy oferuje firma Sennheiser. Mowa oczywiście o SpeechLine, który co prawda nie jest już nowością, ale doczekał się też nowego członka rodziny - 4 kanałowej stacji ładującej. Co nowego spotkaliśmy na stoisku Sennheiser w tym roku na ISE? - Zapraszamy do relacji. 

Mikrofon bezprzewodowy Sennheiser SpeechLine na ISE 2022

 

Speechline to cyfrowy system bezprzewodowy, który sam dobiera i wstraja wolny, niezakłócony kanał, a w przypadku gdy na tym kanale pojawią się jakieś problemy, automatycznie wybiera inny czysty kanał, również automatycznie zestrajając odbiornik z nadajnikiem. Gwarantuje to maksymalną niezawodność transmisji.

Nowa, czterokanałowa stacja ładująca do SpeechLine

Nowa - 4 kanałowa stacja ładująca do SpeechLine pozwala w lepszy sposób wykorzystać potencjał systemu. Za jej pomocą możemy dowolnie i wygodnie ładować elementy SpeeLine, bowiem każde gniazdo obsługuje zarówno nadajnik jak i odbiornik. Za pomocą stacji komunikujemy się i kontrolujemy, poprzez złącze Ethernet, z poszczególnymi elementami systemu SpeechLine. 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]
 
Czterokanałowy odbiornik Sennheiser SL MCR 4 DW-3 oferuje wygodne rozwiązanie do integracji z istniejącymi instalacjami. Dzięki wbudowanemu automatycznemu mikserowi i analogowemu wyjściu miksowemu wszystkie kanały audio mogą być po prostu używane jako sygnał sumujący. Miks audio jest również dostępny w formacie cyfrowym za pośrednictwem interfejsu Dante, co pozwala na rozszerzenie istniejącej konfiguracji bez wymiany DSP. Dzięki dwukierunkowej komunikacji między odbiornikiem a nadajnikiem wszystkie ustawienia nadajników mobilnych można łatwo wprowadzić w oprogramowaniu Sennheiser Control Cockpit.
 
więcej: sennheiser.pl
Mikrofony Systemy bezprzewodowe Mikrofony, pulpity mikrofonowe Systemy konferencyjne

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Wstęp bezpłatny - wrażenia bezcenne!  Salon Focal w Warszawie
Więcej wiadomości