Kontrolery Xkey, pianina, interfejsy i nie tylko. Co nowego u Artesia Pro? [NAMM'22]

Kontrolery Xkey, pianina, interfejsy i nie tylko. Co nowego u Artesia Pro? [NAMM'22]

11 lipca 2022, 10:00
autor: Przemysław Rajewski
Producent: Artesia
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Podczas zakończonych niedawno targów muzycznych NAMM 2022 mieliśmy okazję odwiedzić stoisko Artesia. Oprócz szerokiej gamy instrumentów klawiszowych, klawiatur sterujących oraz interfejsów mogliśmy również podziwiać grę edukacyjną, przeznaczoną do nauki gry na pianinie. A więc zapraszamy na stoisko firmy!

Co nowego:

 

Włącz polskie napisy w Youtube

 

Kompaktowy kontroler Xkey 25Air

Bardzo ciekawym produktem wydaje się klawiatura sterująca Xkey 25Air. Urządzenie to jest niezwykle cienkie i lekkie, mimo to zostało wyposażone w pełnowymiarowe klawisze a za integralność konstrukcyjną odpowiada wytrzymała, aluminiowa rama. Kolejnym autem Xkey’a jest funkcja polifonicznego aftertouch’a. Podobna myśl przyświecała innemu kontrolerowi MIDI, mianowicie Xjam. Model ten bardziej skupia się na padach, podobnie jak Xkey imponuje kompaktowymi wymiarami (waga to około pół kg!) i podobnie jak swój klawiszowy brat zbudowany został w oparciu o aluminiowy szkielet, tak więc podróże mu nie straszne.

 

[img:1]

[img:2]

Keyboardy, pianina i zestawy do rejestracji audio

Artesia to nie tylko kompaktowe urządzenia – producent ma w swoim arsenale całą gamę keyboardów (od 61 do 88 klawiszowych) oraz pianin cyfrowych (kompaktowe jak i cyfrowe fortepiany). Na stoisku firmy nie mogło też zabraknąć elementu homerocordingowego pod postacią zestawów do nagrywania (interfejs audio wraz z wszystkimi niezbędnymi akcesoriami). Tego typu zakup pozwoli w przemyślany sposób rozpocząć przygodę z rejestracją oraz obróbką materiału dźwiękowego w warunkach domowych.

[img:5]

[img:6]

[img:7] 

[img:3]

[img:8]

Gra edukacyjna dla dzieci i młodzierzy 

Niezwykle ciekawą propozycją z kolei jest gra „Keys & Kingdoms”. Jest to program edukacyjny (w skład zestawu wchodzi również klawiatura sterująca) przeznaczony dla dzieci od 7 do 15 lat, który pod postacią gry uczy grać na instrumentach klawiszowych. „K&K” to z pewnością niezwykle innowacyjnym podejściem do nauki, a sama gra cieszy się sporą popularnością.

 

[img:4]
 
Klawiatury sterujące Kontrolery MIDI USB

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Artesia rozwiń listę sklepów

Wiemy, że długo nie będzie nic lepszego na rynku. Alcons LR18
Więcej wiadomości