Visionary Solutions - Rozwiązania AV dla Twojej instalacji [ISE'22]

Visionary Solutions - Rozwiązania AV dla Twojej instalacji [ISE'22]

13 lipca 2022, 09:00
Producent: Visionary Solutions
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Firma Visionary została założona w Kalifornii w sierpniu 1995 roku i w początkowym etapie skupiała się na projektowaniu elektroniki do kamer wideo. Dzięki silnym relacjom z głównymi dostawcami w branży, w tym Sony, Hitachi i Panasonic, Firma  wykorzystała swoją znajomość technologii komponentów wideo, aby opracować „wizjonerskie rozwiązanie", które zapewniło klientom odpowiednią kontrolę multimediów, wydajność i elastyczność pracy, dodatkowo w niezwykle konkurencyjnej cenie. Firma przeniosła ten poziom pomysłowości na obszar kodowania i zaczęła dostarczać rozwiązania na rynek, rozpoczynając przejście na transport IP.

Visionary dostarcza dziś sprzęt Audio and Video Internet Protocol (AV over IP), który zapewnia transmisję audio i wideo w czasie rzeczywistym przez sieci IP. Dzięki koderom SD, HD i 4K, które obsługują najnowsze standardy technologiczne, takie jak Dante, H.264 i JPEG2000.

Zobacz co nowego w dziedzinie AV zaprezentowano podczas ISE 2022 

 

Modułowe rozwiązania Visionary są rozpoznawane na całym świecie ze względu na wydajność, elastyczność, ale przede wszystkim jakość. Koncentrując się w całej firmie na zadowoleniu klientów poprzez współpracę i praktyczne wsparcie, Visionary jest zaufanym partnerem w zakresie wysokiej jakości rozwiązań AV over IP dla przedsiębiorstw, edukacji, opieki zdrowotnej, instytucji rządowych, a także profesjonalnych integratorów A/V.

Ostatnie lata prężnego rozwoju firmy to między innymi wyróżnienie w 2016 roku dla Enkodera i Dekodera 4K jako Top-10 Must See products na targach InfoComm magazynu rAVe, dodanie Visionary Solutions jako partnera strategicznego marki QSC z natywną integracją Q-SYS, pierwszy na świecie wall plate AVoIP z technologią Bluetooth, najnowsza generacja koderów Duet-2 AV ze złączem USB-C, a także prestiżowa nagroda Inavation Award for Applied Technology for the Resorts World Las Vegas.

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]
 
Video i kamery Multimedia

Gdzie kupić?

Visionary Solutions Visionary Solutions visionary-av.com

Dystrybucja w Polsce:

Meyer Sound Bluehorn - Niebieska tuba, referencyjny dźwięk
Więcej wiadomości