Williams AV - Urządzenia wspomagające słyszenie, komunikację i transkrypcję LIVE [ISE'22]

Williams AV - Urządzenia wspomagające słyszenie, komunikację i transkrypcję LIVE [ISE'22]

11 lipca 2022, 11:00
Producent: Williams AV
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Fundamentem marki Williams AV jest przekonanie, że rozumienie wymaga czegoś więcej niż tylko słyszenia słów, które ktoś wypowiada. Za najwyższą jakością tego, co słyszymy, idzie lepsze zrozumienie, co przekłada się na lepszą współpracę. Od ponad 40 lat produkty marki Williams AV pomagają uprościć komunikację na odległość, przekraczając bariery fizyczne i językowe.

 

 

Williams AV to jedna z czołowych firm technologii Bluetooth i Wi-Fi, jednocześnie inwestując i rozwijając wiodące na świecie rozwiązania FM, podczerwieni i pętli indukcyjnej. Rozwiązania wideo obejmują produkty 4K i bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe do aplikacji adnotacyjnych i prezentacji. Od flagowych osobistych systemów odsłuchowych Pocketalker po rozwiązania do tworzenia napisów i tłumaczenia oparte na sztucznej inteligencji, Williams AV nieustannie rewolucjonizuje świat urządzeń dystrybuujących dźwięk i wspomagających słyszenie.

Dziś profesjonalne produkty marki Williams AV można znaleźć w ponad 60 krajach w różnych zastosowaniach, od uniwersytetów i sal sądowych po kina i obiekty korporacyjne. Wszędzie tam produkty te pomagają ludziom komunikować się ze sobą.

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

[img:10]
 
Instalacje - akcesoria Video i kamery Multimedia

Gdzie kupić?

Williams AV Williams AV williamsav.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Williams AV rozwiń listę sklepów

Wstęp bezpłatny - wrażenia bezcenne!  Salon Focal w Warszawie
Więcej wiadomości