ADECIA - Nowi członkowie konferencyjnej rodziny Yamaha

ADECIA - Nowi członkowie konferencyjnej rodziny Yamaha

15 lipca 2022, 10:00
autor: Piotr Sadłoń

ADECIA to rozwiązanie do obsługi telekonferencji firmy Yamaha, które do niedawna było dość skromne - składało się w zasadzie z dwóch członków: mikrofonu sufitowego RM-CG i jednostki sterującej RM-CR. Na targach ISE 2022 poznaliśmy nowych członków rodziny, kolejne mikrofony, pulpity mikrofonowe stołowe przewodowe jak i bezprzewodowe. Nowością jest także kamera firmy AVer do video konferencji, która  odbiera sygnały od mikrofonu sufitowego i podąża za mówcą. Zapraszamy na wycieczkę po nowościach Yamaha prosto z Barcelony. 

System konferencyjny Yamaha ADECIA na ISE 2022 

 

Nowe mikrofony występują zarówno w wersji przewodowej RM-TT (montowane na stałe), jak i bezprzewodowej RM-W. Mikrofon przewodowy "potrafi" identyfikować rozmówcę i skupiać na nim wiązkę "przechwytującą" głos, natomiast mikrofony bezprzewodowe dostępne są zarówno jako wszechkierunkowe, jak i kierunkowe, w tym z krótką i długą gęsią szyjką. Dla mikrofonów bezprzewodowych dedykowana jest też antena RM-WAP-8 oraz stacja ładowania nadajników mikrofonowych RM-WCH-8.

Inną nowością z dziedziny systemów konferencyjnych, która już wkrótce pojawi się w ofercie firmy Yamaha, jest kamera z ruchomą głowicą odbierająca sygnały od mikrofonu sufitowego RM-CG i podążająca za mówcą, śledząc jego ruch.

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

 
więcej: pl.yamaha.com
Software Telewizja przemysłowa Kamery Video i kamery Mikrofony, pulpity mikrofonowe Systemy konferencyjne

Gdzie kupić?

Yamaha Commercial Audio Yamaha Commercial Audio pl.yamaha.com

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

KONTEL Sp. z o.o. Sp. k. (Dystrybutor)

adres:
Rakowiecka 30 02-528 Warszawa
Przedsmak relacji z koncertu Dawida Podsiadło w Gdańsku. Nagłośnienie 360 stopni
Więcej wiadomości