Tsunami Festival w Hiszpanii

Tsunami Festival w Hiszpanii

9 lipca 2022, 15:04

W 2022 roku Asturyjski Festiwal Tsunami będzie jednym z największych muzycznych wydarzeń na całej północy półwyspu. Dziesiątki tysięcy ludzi po raz kolejny weźmie udział w pełnym rocka i punku festiwalu w składzie najlepszych krajowych i międzynarodowych artystów, którzy wystąpią na scenie Vibra Mahou. Gijón po raz kolejny będzie imprezą z najlepszą muzyką na żywo i w tym roku z wieloma niespodziankami.

Jedną z głównych nowości, które przedstawiamy na plakacie, są Ska-P. Zespół Vallekan, autorzy kilkudziesięciu chórów, które naznaczyły kilka pokoleń, wywróci scenę do góry nogami. Jesteśmy pewni, że zostaniemy bez głosu śpiewającego wspaniałe piosenki, takie jak „El Vals del Obrero”, „Mis Colegas” czy „El Gato López”.

Ale jeśli mówimy o hymnach pokoleniowych, to autorzy jednego z największych hymnów punk rocka na świecie po raz kolejny postawią stopę na Scenie Vibra Mahou Festiwalu Tsunami. Kalifornijczycy Pennywise pokażą nam, dlaczego od ponad trzech dekad są jednym z fundamentów melodyjnego punk rocka. Czy nikt nie stracił głosu śpiewając „Bro Hymn”?

Kolejną z najważniejszych postaci punk rocka w naszym kraju będzie na Tsunami Festival 2022: Evaristo Páramos, prowadzący swój nowy zespół Tropa Do Carallo. Po prowadzeniu La Polla Records i Gatillazo, Evaristo po raz kolejny stoi u steru nowego projektu muzycznego, dzięki któremu będziemy mogli oglądać go na żywo w 2022 roku.

Oprócz nowych nazwisk w najbardziej ambitnej dotychczas edycji Tsunami Festival, dziś możemy ogłosić i zaprezentować obsadę artystów na wiele dni. Po raz pierwszy będzie to randka z trzema datami. Wydanie, które pozostawi swój ślad i pozostanie wyryte w pamięci wszystkich, którzy dołączą do wielkiego letniego festiwalu muzycznego w Asturii.

Codzienne bilety na Tsunami Festival trafią do sprzedaży w piątek 19 listopada o godzinie 12.00 za 45 € + wydatki. Z kolei prenumeraty na tę historyczną edycję wciąż są w sprzedaży. Wszystko to jak zawsze na www.tsunamimixon.com.

Tsunami Festival 2022 wspiera Vibra Mahou, platforma muzyczna Mahou Cinco Estrellas, która generuje spotkania na żywo, niezbędne do lepszego życia.

Tsunami Festival 2022 rozwija się dzięki aktywnemu wsparciu Rady Miasta Gijón za pośrednictwem Divertii.

Alternatywa

Muzyka

All Points East i Field Day w Londynie
Więcej wiadomości