POLAR 8 - Nowy system kolumnowy od HK Audio

POLAR 8 - Nowy system kolumnowy od HK Audio

21 lipca 2022, 11:00
Producent: HK Audio
Dystrybucja: Lauda Central Europe

POLAR 8 - nowy członek rodziny kolumnowych systemów nagłośnieniowych firmy HK Audio - to kompaktowy system nagłośnieniowy, który jest łatwy w transporcie i zapewnia optymalne nagłośnienie w różnorakich przestrzeniach.

Oferując 1.200 W mocy, trzykanałowy mikser i Bluetooth TWS (True Wireless Stereo), jest świetnym wyborem wszędzie tam, gdzie ważna jest elastyczność i wysokiej jakości dźwięk, np. dla zespołów, DJ-ów, na małych scenach, w salach prób, salach seminaryjnych i niewielkich eventach.

 

[img:1]

 

Sześć 2.5-calowych głośników z 1-calową cewką, umieszczonych w kolumnie o zakrzywionej płycie przedniej odpowiada za emisję dzięków w zakresie mid-hi, oferując dyspersję 120 x 45 stopni. Pasmo niskie to zadanie dla subwoofera wyposażonego w 8-calowy głośnik o dużym skoku membrany, umieszczony we wzmocnionej metalem obudowie z tworzywa sztucznego/ABS. Całość napędza wzmacniacz klasy D o mocy 1200 W (moc szczytowa), co zapewnia odpowiednią rezerwę mocy i oferuje stabilny, spójny dźwięk przy dowolnej głośności.

 

[img:2]

 

POLAR 8 dysponuje trzykanałowym mikserem, w tym regulacją głośności Master i nowoczesnym, strumieniowym przesyłaniem dźwięku przez Bluetooth 5. Dwa kanały mają gniazda combo XLR/jack, służące do podłączenia mikrofonów i/lub sygnałów liniowych, zaś trzeci kanał oferuje gniazda cinch dla sprzętu DJ-skiego lub odtwarzaczy MP3, które jednocześnie przyjmuje audio po Bluetooth.

 

[img:3]

 

Bluetooth 5 zapewnia do czterech razy większy zasięg niż starsze wersje Bluetooth. Dwa zestawy POLAR 8 można łatwo, bezprzewodowo połączyć z urządzeniem Bluetooth przez Bluetooth TWS, tworząc prawdziwy system stereo. Regulatory Sub Level i Treble pozwalają na dostosowanie poziomów sygnałów składników systemu (balansu między basem a reszta pasma) do lokalnych warunków lub własnego gustu.

 

[img:4]
 
więcej: hk-audio.pl
Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA) Pełnopasmowe aktywne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > HK Audio rozwiń listę sklepów

Pro Audio

ESS Audio zaprasza na pierwszy odsłuch systemu JBL SRX900
Więcej wiadomości