Dobry czas na zakup sprzętu - Zestawy AKG w promocyjnej cenie

Dobry czas na zakup sprzętu - Zestawy AKG w promocyjnej cenie

26 lipca 2022, 09:00
Producent: AKG
Dystrybucja: ESS Audio

Harman Professional Solutions nie zwalnia tempa i prezentuje zestawy składające się z mikrofonu oraz słuchawek od AKG na każdą kieszeń. Zestawy kupisz w najlepszych sklepach muzycznych w Polsce. Oferta jest ważna do odwołania, bądź do wyczerpania zapasów.

 

Zestawy objęte promocją

[img:1]

 

AKG P120

AKG P120 to prawdziwy mikrofon pojemnościowy zbudowany na membranie 2/3 cala, który oferuje jakość i doskonałą wydajność. Membrana o niskiej masie zapewnia czysty dźwięk z dokładnymi szczegółami dla wokalu, mowy i instrumentów rejestrowanych w profesjonalnych studiach nagraniowych i domowych.

 

[img:2]
 

AKG P170

AKG P170 to małomembranowy mikrofon pojemnościowy do nagrywania overheadów, perkusji, gitary akustycznej i instrumentów smyczkowych. Jego lekka półcalowa membrana zapewnia wyjątkową jasność i odpowiedź na transienty. P170 wykorzystuje doświadczenie inżynierów dźwięku na całym świecie i jest uważany za przystępną cenowo alternatywę dla legendarnego AKG C451B

 

[img:4]
 

AKG P220

AKG P220 to wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy oferujący ciepłe i wyraziste brzmienie wokali, gitar akustycznych i instrumentów dętych. Przełączany filtr low cut i pad sprawiają, że doskonale nadaje się do stosowania z głośnymi źródłami dźwięku.

 

[img:5]
 

AKG P420

AKG P420 to profesjonalny mikrofon studyjny z wielką 1-calową mebraną z możliwością wyboru charakterystyki rejestracji: kardioidalna, dookólna, ósemkowa. Charakteryzuje się dużą czułością, potrafi przyjąć maksymalne ciśnienie sięgające 155 dB, dlatego też idealnie nadaje się do rejestracji całych zespołów, fortepianu, instrumentów dętych drewnianych oraz instrumentów perkusji. Posiada wbudowany, włączalny tłumik wstępny (pad) i filtr górnoprzepustowy, co daje możliwość bliskiego omikrofonowania głośnych instrumentów wytwarzających duże ciśnienie akustyczne.

 

[img:6]
 

AKG K52

AKG K-52 to wysokiej klasy słuchawki zamknięte. Słuchawki zaprojektowane przez firmę, której można zaufać - słuchawki i mikrofony AKG były używane przy nagrywaniu wielu znaczących utworów w historii muzyki rozrywkowej. Zawsze, kiedy muzyka ma znaczenie, warto upewnić się, że usłyszysz każdy detal. AKG K 52 potrafią to zapewnić bez żadnego problemu. Profesjonalne, 40mm przetworniki oddadzą nawet najsubtelniejsze niuanse, dzięki czemu można być pewnym, że przygotowywany miks zabrzmi właściwie w każdym systemie. Niezależnie od tego, czy dopieszczamy wokale czy śledzimy przebieg linii basu, samodopasowujący się pałąk i lekka budowa zapewnią godziny komfortowej pracy.

 

[img:3]

AKG K72

AKG K72 to słuchawki, które mają odpowiadać na potrzeby szerokiej gamy odbiorców. Wywodzą się one z linii słuchawek profesjonalnych, w związku z czym charakteryzuje je precyzja w odwzorowywaniu dźwięków oraz przystosowanie do wielogodzinnego odsłuchu. Uznana na rynku marka AKG postawiła w tym modelu na brzmienie, wygląd, wygodę, a także przystępną cenę. Dzięki temu każdy użytkownik może cieszyć się pełnym brzmieniem ulubionej muzyki, przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym.

 

[img:7]
 

AKG K92

AKG K92 to słuchawki stworzone dla profesjonalistów i dostosowane do wymogów pracy studyjnej i mikserskiej. Zostały one skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić jak najwierniejsze odwzorowanie dźwięku. Tylko taki odsłuch pozwala uzyskać zamierzony efekt i stworzyć miksy i utwory które będą brzmieć perfekcyjnie podczas każdego odsłuchu, bez względu na sprzęt. Nie ważne czy pracujesz nad warstwą muzyczną czy wokalną słuchawki K92 sprawdzą się idealnie. Dodatkowo model ten ma również konstrukcję o niskiej impedancji zapewniającą kompatybilność z szeroką gamą urządzeń odtwarzających. Tego sprzętu możesz używać zarówno z profesjonalnym sprzętem studyjnym, jak i z przenośnym odtwarzaczem muzycznym.

 

[img:8]
 
więcej: essaudio.pl
Słuchawki studyjne Słuchawki profesjonalne Słuchawki Pojemnościowe Mikrofony

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > AKG rozwiń listę sklepów

Nowy, średnioformatowy system line array Alcons Audio
Więcej wiadomości