Epiphone Power Players Collection - Nie tylko dla dzieci

Epiphone Power Players Collection - Nie tylko dla dzieci

2 sierpnia 2022, 11:00
Producent: Epiphone
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Szukasz niedrogiej, kompaktowej gitary do podróży? A może chcesz sprawić swojemu dziecku dobrej jakości instrument na start przygody z muzyką? Seria Epiphone Power Players Collection wydaje się wręcz stworzona do tej roli!

 

 

Epiphone Power Players Collection to seria gitar, składających się z modeli Les Paul oraz SG, zaprojektowana z myślą o podróżujących muzykach lub o młodych adeptach gitary, szukających nieco mniejszych niż standardowy instrument. Sam producent określa te gitary mianem ¾+ co zdaje się świetnie opisywać ogólny zarys serii.

 

[img:2]

 

W każdym razie zarówno LP jak i SG z tej serii to pełnoprawne instrumenty, wyposażone w mahoniowy korpus oraz gryf (łączenie typu bolt-on , z wyfrezowaną stopką ułatwiającą dostęp do wyższych pozycji). Do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne: Dark Matter Ebony, Lava Red oraz Ice Blue.

 

[img:3]

 

Również pozostałe wyposażenie nie wzbudza zastrzeżeń, firmowe przetworniki (humbuckery 650R oraz 700T), mostek Lightning Bar compensated wraparound, 22 progi medium jumbo czy też profil szyjki Slim Taper D sprawiają, że gitary z Power Players Collection to pełni funkcjonalne instrumenty nie tylko na początek zabawy z grą na instrumencie.

 

[img:4]
 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Epiphone Epiphone www.epiphone.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Epiphone rozwiń listę sklepów

Gitara

Budżetowa seria gitar dla miłośników hair metalu
Więcej wiadomości