Przyspiesz swój workflow z Novation - Aktualizacja dla Components już dostępna do pobrania

Przyspiesz swój workflow z Novation - Aktualizacja dla Components już dostępna do pobrania

3 sierpnia 2022, 10:00
Producent: Novation
Dystrybucja: AUDIOTECH

Dzięki aktualizacji Novation Components klawiatury z serii Launchkey Mk3 oraz dwa Launchpady - Mini Mk3 oraz X zyskały możliwość działania jako klawiatura komputerowa z możliwością dopisania kombinacji klawiszy, a to znacznie poszerza spektrum ich możliwości w codziennej pracy — nie tylko przy produkcji muzyki.

 

[img:2]
 

Co to oznacza w praktyce?

Każdy użytkownik, który chce optymalizować czas swojej pracy, będzie myślał o skrótach klawiszowych. Wiadomo — im bardziej rozbudowany program, tym więcej trudniejszych kombinacji. Dlatego, zamiast wybierać Ctrl+Shift+Alt+J teraz będziemy mogli zaprogramować taki skrót jako jeden pad na Launchpadzie lub Launchkey.

Z racji tego, że Launchpad X po aktualizacji ma 8 kompletnie konfigurowalnych Custom Mode’ów, a każdy z nich ma 64 pady to oznacza, że możemy wybierać z ich poziomu do 512 kompletnie różnych skrótów. Albo stworzyć 8 kompletnie różnych map do różnych programów, których używamy — od pakietu Office, przez programy DAW jak Pro Tools, Cubase, Studio One, czy Ableton Live po programy sterowania sygnałem DMX lub do obróbki wideo i zdjęć jak Adobe Premiere Pro czy Photoshop.

 

[img:3]

 

Oczywiście Novation Components pozwala również na wybór barwy danego padu, więc nie będzie też problemu z tym, żeby oznaczyć na czerwono pad, który będzie obsługiwał Ctrl+S (lub Cmd+S dla użytkowników komputerów Mac), żeby Twoja praca już nigdy nie zginęła.

Aby zaktualizować swoje urządzenia i skorzystać z nowych funkcji wystarczy uruchomić Novation Components przez przeglądarkę lub pobrać aplikację na swój komputer, a następnie stworzyć Custom Modę i wysłać na posiadane urządzenie.

 

[img:1]
 
Kontrolery MIDI USB Pady Klawiatury sterujące

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Novation rozwiń listę sklepów

Studio

Słynna konsoleta Harrisona na Twoim biurku
Więcej wiadomości