Hot Wheels Monster Trucks Live w Krakowie

Hot Wheels Monster Trucks Live w Krakowie

30 lipca 2022, 14:24

Międzynarodowa trasa wjeżdża do Krakowa z ekscytującymi Hot Wheels® Monster Trucks. Fani w każdym wieku przeżyją dreszczyk emocji, oglądając swoje ulubione Hot Wheels Monster Trucks w ciemności! Ten jedyny w swoim rodzaju pokaz zagości w TAURON Arenie Kraków na kilku epickich występach!

 [img:1]

Popularna rodzinna rozrywka daje widzom jedyną okazję do obejrzenia ulubionych Monster Trucków Hot Wheels — Mega Wrex™, Tiger Shark™, Boneshaker™, Bigfoot® i innych, a także zupełnie nowego Gunkstera™, które ROZŚWIETLĄ arenę w niesamowitych zawodach i bitwach monster truck. Występy w ramach wydarzeń będą również obejmować olśniewającą imprezę taneczną, spektakularne pokazy świateł laserowych i zabawkowe prezenty Hot Wheels. Do tego specjalny występ pożerającego samochodu, ziejącego ogniem, transformującego się robota MEGASAURUSA oraz elektryzujących skoczków Hot Wheels Monster Trucks Live, Freestyle Motocross! Na wszystkie pokazy dostępne są specjalne ceny dla dzieci, które zapewniają DUŻĄ wartość dodaną dla całej rodziny!

Ekscytująca impreza Crash Zone Pre-Show Party odbędzie się na 2 i pół godziny przed każdym występem. Niepowtarzalnym doświadczeniem dla fanów jest dostęp do płyty, na której rozgrywane są zawody, co pozwoli zobaczyć niesamowite projekty i wielki rozmiar Hot Wheels Monster Trucks! Każdy bilet dla uczestników Crash Zone zawiera kartę z autografem oraz pamiątkowy karnet i smycz! Bilety są dostępne w sprzedaży do wyczerpania zapasów.

Bilety i informacje o wydarzeniach są dostępne na www.hotwheelsmonstertruckslive.comoraz www.livenation.pl.

Daty i godziny pokazów:

Sobota, 18.02.2023 - 11:30 / Crash Zone - 8:30

Sobota, 18.02.2023 - 18:30 / Crash Zone - 15:30

Niedziela, 19.02.2023 - 11:30 / Crash Zone - 8:30

Niedziela, 19.02.2023 - 18:30 / Crash Zone - 15:30

Kultura

Muzyka

All Points East i Field Day w Londynie
Więcej wiadomości