Neural DSP nie próżnuje - Oto Archetype: Rabea

Neural DSP nie próżnuje - Oto Archetype: Rabea

8 sierpnia 2022, 10:00
Producent: Neural DSP

Neural DSP wyprowadza poważne działa. Najnowsza wtyczka, Archetype: Rabea, oferuje nie tylko trzy doskonale brzmiące wzmacniacze, ale również masę dopracowanych efektów oraz przede wszystkim syntezator gitarowy, do którego nie trzeba żadnego dodatkowego sprzętu.

 

 

Neural DSP Archetype: Rabea to najnowsza wtyczka w coraz bardziej pokaźnym katalogu producenta. Do dyspozycji dostajemy tutaj trzy wzmacniacze (Clean, Rhythm oraz Lead), w dodatku każdy z nich może pracować w trybie symulującym użycie lamp EL34 czy też 6L6. W skład zestawu wchodzą również znane z poprzednich modeli funkcje takie jak transposer, doubler czy też metronom. 

 

[img:3]

 

Wzorem innych modeli z serii Archetype możemy skorzystać z szerokiego wachlarza IR-ów oraz efektów (kompresor, drive, fuzz, delay, reverb, EQ, bramka szumów). To co z kolei wyróżnia ten model to część syntezatorowa, niezwykle prosta w obsłudze i niewymagająca żadnego dodatkowego sprzętu, montowanego w naszym instrumencie. 

 

[img:2]

 

Archetype: Rabea działa zarówno w środowisku Mac jak i Win (również jako samodzielna aplikacja), pracuje w trybie 64-bitowym i wykorzystuje iLok (bezpłatna rejestracja). Cena wtyczki wynosi 139 euro, ale do pobrania jest w pełni funkcjonalna, 14-dniowa wersja próbna.  

 

[img:4]

 

więcej: neuraldsp.com
Pluginy, instrumenty, sample Oprogramowanie i DAW

Studio

Q-SYS ogłasza kolejną ewolucję swojej platformy programowej
Więcej wiadomości