MOMENTUM 4 WIRELESS - Sennheiser rozszerza rodzinę MOMENTUM o nowy model

MOMENTUM 4 WIRELESS - Sennheiser rozszerza rodzinę MOMENTUM o nowy model

10 sierpnia 2022, 11:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Firma Sennheiser prezentuje nową odsłonę słuchawek serii MOMENTUM, która wyznaczyła wysoki standard słuchania dzięki doskonałemu dźwiękowi. Teraz nowe MOMENTUM 4 Wireless podnoszą poprzeczkę jeszcze wyżej, oferując najlepszy w swojej klasie dźwięk, zaawansowaną adaptacyjną redukcję szumów i wyjątkowy komfort. Dzięki inteligentnym, intuicyjnym funkcjom, które usprawniają każdą interakcję, oraz wyjątkowo długiemu czasowi pracy baterii do 60 godzin, nic nie przeszkodzi słuchaczom w odbiorze niesamowitych wrażeń dźwiękowych.

 

Nasza seria MOMENTUM zawsze wyznaczała wysokie standardy odsłuchu z doskonałym dźwiękiem na czele. Nowe słuchawki serii MOMENTUM po raz kolejny podnoszą poprzeczkę – zapewniają najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku z zaawansowaną adaptacyjną redukcją szumów i wyjątkowym komfortem użytkowania. Dzięki trybowi transparentności, wbudowanemu korektorowi oraz nowej funkcji personalizacji dźwięku, użytkownicy mogą słuchać ulubionych piosenek tak jak chcą.

Christian Ern - Główny menedżer produktu ds. słuchawek konsumenckich Sennheiser

 

Doświadcz doskonałego dźwięku, usłysz każdy szczegół

MOMENTUM 4 Wireless zapewniają charakterystyczny dźwięk spod znaku jakości Sennheisera, pozwalając użytkownikom cieszyć się muzyką jak nigdy dotąd. Dzięki systemowi akustycznemu, opartemu na 42-milimetrowych przetwornikach, MOMENTUM 4 Wireless gwarantują doskonałą dynamikę, czystość i muzykalność. Adaptacyjna redukcja szumów nowej generacji sprawia, że ​​użytkownicy pozostają zanurzeni w dźwięku, słysząc każdy ekscytujący szczegół, nawet w rozpraszającym otoczeniu.

 

[img:2]

 

Wszechstronny tryb transparentnego odsłuchu pozwala użytkownikowi słyszeć dźwięki z zewnątrz bez zdejmowania słuchawek. Aplikacja Sennheiser Smart Control umożliwia uzyskanie najlepszego dopasowania wrażeń dźwiękowych do preferencji słuchającego za pomocą wbudowanego korektora, trybów odsłuchu i nowej funkcji personalizacji brzmienia.

Z MOMENTUM 4 Wireless każda interakcja jest prosta. Połączenie z asystentem głosowym jest niezwykle naturalne i wolne od zakłóceń dzięki zaawansowanej matrycy mikrofonów 2x2 z cyfrowym kształtowaniem wiązki i automatycznemu tłumieniu szumu wiatru, co gwarantuje doskonały odbiór głosu.

 

[img:3]

 

Ciesz się wyjątkowym komfortem

MOMENTUM 4 Wireless to wyrafinowana elegancja, dzięki całkowicie nowej opływowej konstrukcji, która zapewnia wyjątkowy komfort słuchania. Łączy lekkość z bogato wyściełanymi nausznikami i pałąkiem. Mechanizm zawiasu o niskim współczynniku tarcia łatwo dostosowuje się do użytkownika, aby zagwarantować doskonałe dopasowanie bez wywierania nadmiernego nacisku na głowę. Składana na płasko konstrukcja jest wygodna podczas noszenia na szyi. Słuchawki w smukłym etui można też łatwo wsunąć do torby lub plecaka, na przykład w trakcie w podróży.

 

[img:1]

 

Inteligentne słuchawki

Dzięki wyjątkowej żywotności baterii do 60 godzin i możliwości szybkiego ładowania, które zapewnia dodatkowe sześć godzin słuchania w zaledwie 10 minut, MOMENTUM 4 Wireless gwarantują rozrywkę zarówno podczas długich sesji odsłuchowych, jak i dalekich podróży. Każda interakcja jest bezproblemowa, a potrzeba zaspokojona: funkcja Smart Pause zatrzymuje odtwarzanie po zdjęciu słuchawek i wznawia je po ponownym założeniu na uszy. Dzięki temu użytkownicy nigdy nie stracą rytmu, a funkcja automatycznego włączania/wyłączania błyskawicznie włączy zestaw słuchawkowy po podniesieniu i wyłączy go, aby oszczędzać energię, gdy nie jest używany.

 

[img:4]

 

Dotykowe panele nauszników MOMENTUM 4 Wireless w połączeniu z komunikatami głosowymi i dźwiękowymi sprawiają, że sterowanie muzyką, połączeniami i asystentami głosowymi jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. Konfiguracja jest również prosta dzięki zarządzaniu urządzeniami Bluetooth, które umożliwia jednoczesne podłączenie wielu urządzeń.

 

Cena i dostępność

Najnowsze Sennheisery będą dostępne w Polsce w drugiej połowie sierpnia w cenie katalogowej 1.699 zł brutto.

 

[img:5]
 
więcej: sennheiser.pl
Słuchawki Słuchawki konsumenckie High End

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Nowy, średnioformatowy system line array Alcons Audio
Więcej wiadomości