Wampler Moxie - TS10 plus coś ekstra!

Wampler Moxie - TS10 plus coś ekstra!

17 sierpnia 2022, 10:00
Producent: Wampler

Zanim zaczniecie kręcić nosem "czemu kolejny klon TS’a” od razu mówimy na dzień dobry, że to NIE jest kolejny, zwykły klon. Wampler Moxie bazuje co prawda na kultowym TS10, ale dzięki dwóm mini-przełącznikom, potrafi o wiele więcej, niż swój japoński protoplasta.

 

 

Wampler Moxie jest efektem typu overdrive, bazującym na kultowej odsłonie TubeScreamera tj.TS10. W przeciwieństwie do oryginału, oprócz standardowych potencjometrów (volume, tone, gain) znajdziemy to również dwa mini-przełączniki (voice oraz fat). Pierwszy z nich pozwala na przełączanie między dwoma charakterystykami EQ – oryginalną (z mocno nasyconym środkiem) oraz bardziej transparentną (środek równoważony jest odpowiednio podbitym dołem oraz górą). Z kolei fat pozwala na wybór między dwoma poziomami przesterowania sygnału, wyjściowym, oraz podbitym (clipping w stylu MOSFET).

 

[img:3]

 

Moxie bazuje na chipie 4558 i podobnie jak pozostałe modele w katalogu Wamplera wyróżnia się ciekawą szatą graficzną. Warto też podkreślić, że urządzenie to jest wyjątkowo kompaktowe (o wiele mniejsze niż standardowy TS) i bez problemu zmieści się w każdym pedalboardzie.

 

[img:2]
 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Baryton i thinline Tele od Harley Benton
Więcej wiadomości