Update oprogramowania do konsolet DiGiCo z serii S już dostępny

Update oprogramowania do konsolet DiGiCo z serii S już dostępny

25 sierpnia 2022, 11:00
Producent: DiGiCo
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

DiGiCo ogłosiło wydanie najnowszej aktualizacji oprogramowania w wersji 3.0, zwiększającej moc obliczeniową kompaktowych konsolet serii S. Wersja 3.0 oferuje opcjonalne rozszerzenie oprogramowania, które znacznie zwiększa liczbę kanałów z 48 do 60 flexi i 24 magistrale flexi, zmieniając konsolety serii S w S21+ lub S31+.

 

[img:1]

 

Wersja 3.0 oferuje dwie nowe konfiguracje Master Bus: LCR (Left Center Right) lub LRM (Left Right Mono), zapewniając dodatkową kontrolę nad kanałami przez LCR blend lub LRM Mono Gain. Konfiguracje LCR lub LRM szyny wyjściowej są idealne do realizacji nagłośnienia z wykorzystaniem rozszerzonej konfiguracji głośników lub wysyłania miksu mono wraz z miksem stereo.

 

[img:2]

 

Nowa wersja softu dodaje kompatybilność konwersji częstotliwości próbkowania MADI z DMI-MADI-B i DMI-MADI-C. SRC umożliwia konsoletom S21 lub S31 pracę z inną częstotliwością próbkowania niż podłączone urządzenia MADI, zapewniając elastyczność podczas podłączania do zewnętrznych urządzeń MADI. Jest to powszechnie używane do nagrywania i wirtualnych prób dźwięku, a dla uzyskania maksymalnej kompatybilności obsługiwane są zarówno tryby Hi-Speed, jak i SMUX 96k MADI. Kompatybilność z DQ Rack firmy DiGiCo opartym na Dante, kompaktowym 48-wejściowym, 24-wyjściowym, wysokowydajnym stagerackiem, jest również zapewniona.

 

[img:4]

 

Naszym celem jest zawsze zapewnianie naszym konsoletom długiej żywotności i maksymalizacja zwrotu z inwestycji naszym klientom. Aktualizacje naszego oprogramowania pozwalają naszym mikserom nie tylko nadążać za tym, czego potrzebują realizatorzy, ale także przewidywać, co będzie potrzebne w przyszłości, co oznacza, że konsolety DiGiCo są zawsze o krok do przodu. Dokładnie to zrobiliśmy w wersji 3.0 dla serii S, która nie tylko poważnie zwiększa liczbę kanałów w modelach S21 i S31, ale dodaje kilka naprawdę przydatnych funkcji, które przeniosą serię S na nowe rynki.

Austin Freshwater - Dyrektor zarządzający DiGiCo

 

[img:2]
 
więcej: digico.biz
Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Pro Audio

Q-SYS ogłasza kolejną ewolucję swojej platformy programowej
Więcej wiadomości