Jak oszczędzać na oświetleniu? Przyjdź na PROLIGHT OnTour'22

Jak oszczędzać na oświetleniu? Przyjdź na PROLIGHT OnTour'22

23 września 2022, 11:00
Producent: Robe Claypaky
Dystrybucja: Prolight sp. z o.o.

Czy wiesz, że w dobie galopujących podwyżek cen energii elektrycznej, możesz znacznie obniżyć koszty funkcjonowania Twojej sceny? Nowe technologie, bardziej efektywne źródła światła oraz innowacyjne systemy sterowania pozwolą Ci OSZCZĘDZAĆ!

Wybierz cas i miejsce:

 • 04.10.2022 - Gdańsk - Opera Bałtycka - Al. Zwycięstwa 15
 • 05.10.2022 - Koszalin - Event Center G38 - ul. Gnieźnieńska 38
 • 06.10.2022 - Szczecin - Opera na Zamku - ul. Korsarzy 34

Formularz rejestracyjny

 

[img:8]

Agenda spotkania:

 
 • 12:00 Jak obniżyć koszty zużycia energii?

  Przy rosnących obecnie rachunkach za energię elektryczną, każdy poszukuje sposobu na ich obniżenie? Inwestując w najnowsze urządzenia warto zwrócić uwagę na rozwiązania, które przyniosą nam efekt na lata. Dlatego odpowiedzią na to pytanie mogą być wielokolorowe źródła LED. Czemu? Ponieważ chcąc uzyskać określony kolor nie świecimy całym źródłem na 100%, lecz poszczególnymi barwami składowymi w odpowiednich proporcjach, co wiąże się ze znacznie niższym zużyciem energii… ale oferują one również znacznie więcej.

 • 12:30 Co jest ważne przy wyborze oświetlenia?

  Zastanawiasz się nad wymianą starych halogenowych opraw na LEDowe? To słuszny krok mogący przynieść Ci wiele korzyści, dać nową jakość i realne oszczędności. Jednak jak spośród tak wielu urządzeń dostępnych na rynku, wybrać takie, z których będziesz zadowolony i posłużą Ci przez wiele lat? Bo przecież źródło LED z czasem również straci swoją żywotność. Podczas naszego spotkania przybliżymy ci zagadnienie temperatury barwowej, powiemy czemu tak ważny jest współczynnik oddawania barwy (CRI) oraz wyjaśnimy tajemnicze pojęcie „ledowej żarówki”

 • 13:00 Czy światło może tworzyć nową przestrzeń?

  Zapomnij o konwencjonalnym świeceniu w punkt. W tej części prezentacji poznasz rozwiązania pozwalające wykreować Ci zupełnie nowe przestrzenie na scenie, wyróżnić się z tłumu, osiągnąć niespotykane dotąd efekty i przyciągnąć uwagę widzów - mapowanie pikseli, wąska ściana światła, ekstremalny efekt strobo czy tworzenie efektów przestrzennych i kalejdoskopowych. To tylko część nowych pomysłów, które możesz realizować przy pomocy opraw efektowych.

 • 13:20 Jak łatwo łączyć wideo ze światłem?

 • 13:40 Co może ułatwić pracę na scenie?

  Poznaj bliżej profesjonalne narzędzia do wizualizacji różnych dziedzin z pokazami w czasie rzeczywistym oraz urządzenia pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze.

 • 13:50 W jaki sposób optymalizować użycie oświetlenia?

  Audyty istniejącego systemu oświetlenia, dzięki nam dowiesz się jak można diametralnie zmniejszyć zużycie energii, przy jednoczesnej poprawie efektywności. Dzięki naszym rozwiązaniom zoptymalizujesz istniejący system oświetlenia (iluminacje zewnętrzne, przestrzenie publiczne, przestrzenie biurowe itp.)

 • 14:00 - 15:00  Pytania | Testy | Pomiary | Warsztaty

 

Zobacz jak było w Katowicach:

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:10]

[img:11]

[img:12]

[img:13]

[img:15]

[img:16]

[img:17]

[img:9] 

Efekty / Lasery Sterowniki Reflektory Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków

Gdzie kupić?

Claypaky Claypaky www.claypaky.it

Dystrybucja w Polsce:

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków

Oświetlenie

Praca szuka człowieka - Specjalista ds. sprzedaży w Adam Hall
Więcej wiadomości