NUX DM-7X, czyli ciekawa propozycja na rynku perkusji elektronicznych

NUX DM-7X, czyli ciekawa propozycja na rynku perkusji elektronicznych

5 września 2022, 10:00
Producent: NUX

Perkusje elektroniczne cieszą się nie słabnącą popularnością w naszym kraju. Nie dziwi więc fakt, że producenci proponują co chwilę nowe modele. Flagowy produkt firmy NUX stanowi ciekawą alternatywę dla Rolanda czy Yamahy.

 
[img:1]

 

NUX DM-7X oferuje wszystko, co najlepsze z modelu DM-7 i ciut więcej. Cały zestaw został wyposażony w naciągi siateczkowe REMO, które wykonano specjalnie dla modelu DM-7X. Testy zajęły dużo czasu, ale dzięki temu są przygotowane, by znieść ponad milion uderzeń. NUX DM-7X zapewnia doznania zbliżone do gry na perkusji akustycznej. Wszystko dzięki technologii Dual-Triggering - zestaw reaguje inaczej, zależnie od tego, w którym miejscu uderzymy: w naciąg czy w krawędź. To wszystko powoduje dużo przyjemniejsze wrażenia z gry.

 

 

Zestaw jest wyposażony w moduł z przejrzystym i prostym w obsłudze interfejsem. Narzędzie pozwala na edycję gotowych presetów perkusyjnych oraz tworzenie własnych. Problemu nie stanowi również nagrywanie oraz ćwiczenie z podkładem muzycznym. To super rozwiązanie kiedy zaczynamy swoją przygodę z perkusją.

 

[img:2]
 

DM-7X zawiera również 30 precyzyjnie próbkowanych zestawów studyjnych i konfigurowalną bibliotekę dźwięków, która zapewnia najbardziej realistyczne i ekspresyjne dźwięki perkusji. Ponadto tryb ćwiczeń oferuje nagrywanie i 5 typów funkcji trenera. Dostępne są także różne efekty, aby jeszcze bardziej rozszerzyć grywalność.

 

[img:4]

 

Specyfikacja techniczna:

 
  • 3 Tom 8", 1 Werbel 10", 1 Hi-Hat 12", 2 Crash 12", 1 Ride 14", 1 Kick, 1 Stopa
  • Tap Tempo / Metronom, Głośność, EFX, tryb nauczyciela
  • Połączenie MIDI przez USB
  • Aux In, wyjście słuchawkowe, wyjścia liniowe
  • Naciągi siateczkowe REMO

 

 Instrument dostępny jest w sklepach muzycznych i można go nabyć za około 4.600 zł.

 

[img:3]
 
Zestawy Elektroniczne

Perkusja

Korg Drumlogue - Maszyna perkusyjna po nowemu
Więcej wiadomości