Znane i cenione kolumny LD Systems MAUI 44 G2 także w białym wydaniu

Znane i cenione kolumny LD Systems MAUI 44 G2 także w białym wydaniu

2 września 2022, 10:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: LD Systems
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Wraz z wprowadzeniem w 2020 roku MAUI 44 G2, LD Systems zapoczątkowało w sektorze profesjonalnego nagłośnienia serię MAUI. Od tego czasu największy kolumnowy system PA niemieckiego producenta udowodnił swoją wszechstronność w klubach, na festiwalach i podczas imprez firmowych na całym świecie. Teraz LD Systems ponownie rozszerza możliwości zastosowania MAUI 44 G2, wprowadzając kolumnę PA w białej wersji kolorystycznej. Technicznie identyczny z wersją czarną, biały MAUI 44 G2 bezproblemowo integruje się z nowoczesnymi i otwartymi przestrzeniami – od wesel po imprezy firmowe i nie tylko.

 

[img:1]

 

Dzięki białej wersji MAUI 44 G2 odpowiada na liczne prośby użytkowników MAUI na całym świecie komentuje Baptiste Languille, starszy manager globalnego marketingu marki LD Systems:

 

Otrzymywaliśmy zapytania i zdjęcia od użytkowników MAUI proszących o biały MAUI 44 G2 lub pokazujących nam, jak sami przekształcili swój własny czarny system MAUI za pomocą niestandardowego malowania. Dla wszystkich tych klientów i użytkowników największy MAUI jest teraz dostępny w kolorze białym.

 

[img:3]
 

MAUI 44 G2 oferuje 1500 watów mocy (RMS) z pasmem przenoszenia od 37 Hz do 20 kHz i poziomem ciśnienia akustycznego 132 dB (szczytowy). Dzięki swoim właściwościom brzmieniowym i wszechstronnym funkcjom, kompaktowa kolumna PA jest zalecana dla firm rentalowych, muzyków, małych klubów i festiwali ulicznych, a także do instalacji stałych. 

 

[img:2]

 

Zobacz więcej o MAUI 44 G2 naszym portalu:

 

 

Zestawy przenośne (PA) Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Pro Audio

40 km kabli i 1120 kanałów audio. Cavatina Hall w cyfrach
Więcej wiadomości