Debiut pojemnościowego mikrofonu Audio-Technica AT2020USB-X

Debiut pojemnościowego mikrofonu Audio-Technica AT2020USB-X

5 września 2022, 09:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Audio-Technica

AT2020USB-X to nowy pojemnościowy mikrofon USB o charakterystyce kardioidalnej, który został zaprojektowany przez firmę Audio-Technica do zastosowań typu plug-and-play, oferując brzmienie klasycznego przetwornika AT2020, wzbogaconego o konwersję A/C 24 bity/96 kHz i gniazdo USB-C.

 

[img:1]
 

Udoskonalenia AT2020USB-X obejmują miękki w dotyku, pojemnościowy przycisk MUTE na korpusie, który wycisza dźwięk mikrofonu, przetwornik A/D o wysokiej rozdzielczości (24 bity) z częstotliwością próbkowania 96 kHz, dwukolorowy podświetlany ring LED-owy, sygnalizujący włączenie lub wyciszenie mikrofonu, a także ulepszoną, niestandardową podstawkę biurkową, zapewniającą stabilniejszą i bezpieczniejszą pracę.

 

[img:2]

 

AT2020USB-X zawiera również wbudowane gniazdo słuchawkowe (i wysokowydajny wewnętrzny wzmacniacz słuchawkowy) z regulacją głośności i miksu, aby umożliwić użytkownikom bezpośrednie monitorowanie sygnału bez opóźnień, a także łączyć sygnał mikrofonu z dźwiękiem z komputera. Urządzenie wyposażony jest w wyjście USB-C, a w zestawie z mikrofonem znajdziemy kabel z opcjami podłączenia USB-C i USB-A.

 

[img:3]
 
Podcast i home office Pojemnościowe Mikrofony
40 km kabli i 1120 kanałów audio. Cavatina Hall w cyfrach
Więcej wiadomości