Nowe soundbary Sennheiser AMBEO 7.1.4 - wrażenia na max!

Nowe soundbary Sennheiser AMBEO 7.1.4 - wrażenia na max!

6 września 2022, 12:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Portfolio soundbarów AMBEO firmy Sennheiser zostało poszerzone o nowe modele: Soundbar Plus i subwoofer AMBEO Sub. To pierwszy na świecie samodzielny soundbar 7.1.4 od Sennheisera, który po starszym bracie Soundbar Max - zaprezentowanym w 2019 roku - ma zagwarantować użytkownikowi zapierające dech w piersiach wrażenia kinowe, ale także podczas słuchania muzyki.  

AMBEO Soundbar Plus i AMBEO Sub bazują na sukcesie nagradzanego AMBEO Soundbar Max, uznanego przez recenzentów za najlepszy soundbar na świecie. Dzięki głębokiemu, wciągającemu dźwiękowi i bardziej kompaktowej obudowie, nasz nowy AMBEO Soundbar Plus oferuje jeszcze więcej możliwości dla tych, którzy chcą uzyskać kino domowe z dźwiękiem o audiofilskiej jakości.

Maximilian Voigt - Menedżer produktu Sennheiser AMBEO Soundbars

 

[img:1]

 

AMBEO Soundbar Plus

Nowy ​AMBEO Soundbar Plus jest bardziej kompaktowym modelem w portfolio soundbarów Sennheiser. Oferuje ten sam przełomowy dźwięk 3D, opracowany we współpracy ze światowym liderem w dziedzinie badań i rozwoju dźwięku – Instytutem Układów Scalonych IIS im. Fraunhofera — co AMBEO Soundbar Max.

 

[img:5]

 

Funkcja ​​automatycznej kalibracji soundbara AMBEO odczytuje właściwości akustyczne pomieszczenia, a następnie „ustawia” siedem wirtualnych głośników wokół słuchacza oraz cztery dodatkowe nad jego głową. Dzięki temu AMBEO Soundbar Plus może dostarczać dźwięk z dowolnego zakątka pomieszczenia. Użytkownicy mogą doświadczyć głębi, siły oddziaływania i przestronności kina w domu — bez kłopotów związanych z dodatkowymi kablami czy głośnikami satelitarnymi.

 

[img:4]

 

AMBEO Soundbar Plus doskonale nadaje się do słuchania muzyki w audiofilskiej jakości i automatycznie dostosowuje dźwięk do odtwarzanej zawartości. W aplikacji Smart Control dostępne są również konfigurowalne ustawienia wstępne, korektor oraz inne dodatkowe opcje. Zapierający dech w piersiach i wciągający dźwięk 3D zapewniają takie formaty, jak Dolby ATMOS, DTS:X, 360 Reality Audio i MPEG-H Audio. Użytkownicy mogą nawet przetwarzać treści stereo i 5.1 na ekscytujący trójwymiarowy dźwięk, dzięki któremu uzyskują wrażenie, jakby artysta osobiście grał w pokoju.

 

[img:3]

 

Sennheiser AMBEO Soundbar Plus wykorzystuje platformę AMBEO|OS. Umożliwia to korzystanie z wielu usług strumieniowego przesyłania muzyki, takich jak Apple AirPlay 2, Spotify Connect, TIDAL Connect oraz współpracę z urządzeniami obsługującymi Asystenta Google z wbudowanym Chromecastem. Ponadto zapewnia bezproblemową integrację z wbudowaną Alexa i Apple Siri.

 

AMBEO Sub

​Nowy subwoofer AMBEO zapewnia wyjątkowy, wciągający dźwięk, który przyprawia o gęsią skórkę. Niezwykle głęboki bas jest generowany przez technologię wirtualizacji AMBEO, która zapewnia niezrównany naturalny i wciągający dźwięk, podczas gdy 8-calowy, opatentowany głośnik niskotonowy wysokiej klasy, w połączeniu ze wzmacniaczem klasy D o mocy 350 W, gwarantuje niezrównane odtwarzanie niskich częstotliwości.

 

[img:2]

 

​Dzięki wysokiej jakości konstrukcji zamknięta obudowa zapewnia audiofilską jakość basów sięgających do 27 Hz. Technologia multi-sub array umożliwia użytkownikom podłączenie do czterech subwooferów, aby uzyskać indywidualnie dostrojoną wydajność basów oraz optymalne brzmienie. Połączenie bezprzewodowe, bez potrzeby stosowania jakichkolwiek kabli, pozwala na utrzymanie porządku w pomieszczeniu.

Zaawansowana technologia samokalibracji AMBEO Sub i wbudowany mikrofon dalekiego pola pozwalają urządzeniu dokładnie poznać akustykę pomieszczenia i dostosować się do każdego otoczenia, zapewniając wyjątkowe wrażenia dźwiękowe. Aplikacja Smart Control gwarantuje intuicyjną obsługę i wykorzystanie pełnego potencjału subwoofera AMBEO Sub. Po prostu podłącz, skonfiguruj i ciesz się dźwiękiem w najwyższej jakości.

 

[img:6]

 

Ceny i dostępność

Sennheiser AMBEO Soundbar Plus i AMBEO Sub będą dostępne w Polsce w IV kwartale 2022 w katalogowej cenie 7.149 zł za soundbar i 3.349 zł za subwoofer.

 

więcej: sennheiser.pl
Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Pro Audio

40 km kabli i 1120 kanałów audio. Cavatina Hall w cyfrach
Więcej wiadomości