Nowości od Laney'a - Wzmacniacze, efekty i kolumny

Nowości od Laney'a - Wzmacniacze, efekty i kolumny

8 września 2022, 10:00
Producent: Laney
Dystrybucja: Music Info

Laney nie daje nam powodów do nudy we wrześniu. Polski dystrybutor firmy poszerza swój katalog o kilka ciekawych nowości gitarowych, dwa efekty, dwa wzmacniacze typu head oraz kolumnę głośnikową. Dla każdego coś miłego.

 

 

[img:1]

 

Laney TI-Boost to efekt sygnowany przez legendarnego Tonego Iommiego z Black Sabbath i oparty o schemat Dallas Arbiter Range Master. Do dyspozycji mamy potencjometry Drive, Volume, Low, High. 3-pozycyjny przełącznik (Hi, Neutral, Low Mid Boost), a urządzenie to ma charakter brzmieniowy zbliżony do soundu znanego z płyt i koncertów legendarnego kwartetu z Birmingham.

 

[img:2]

 

Laney BCC Stellpark to z kolei uniwersalny booster, pracujący w trzech trybach: Upper Mid Boost/Neutral Boost/Low Mid Boost. Oba efekty posiadają true bypass i charakteryzują się bardzo cichym przełączaniem.

 

[img:3]

 

Laney L5-Studio to z kolei wzmacniacz gitarowy, wchodzący w skład serii LionHeart. Model ten wyposażony został w technologię T-USB, pozwalającą na łączenie go bezpośrednio z komputerem. Konstrukcja ta wyposażona została w jedną lampę EL34 w sekcji mocy, podczas gdy przedwzmacniacz napędza tercet lamp 12AX7.

 

[img:4]

 

Kolejnym dodatkiem serii LionHeart jest model L20H – 20 wattowy wzmacniacz lampowy, pracujący w klasie A. Ta 2-kanałowa konstrukcja (Clean & Drive) opiera się na lampach 12AX7 w sekcji przedwzmacniacza oraz EL34 w sekcji mocy.

 

[img:5]

 

Na koniec wisienka na torcie – piękna kolumna głośnikowa Laney LT112. To gustowne, niebieskie maleństwo wyposażone zostało w klasyczny głośnik Celestion G12H, a mocy 30 Wattów i waży 16.5 kg.

 

[img:6]
 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty Kolumny gitarowe Głowy gitarowe Wzmacniacze

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Laney rozwiń listę sklepów

Gitara

Kolejna odsłona Badlandera od MB
Więcej wiadomości