Iris-X - Nowe panele IP z serii V od Clear-Com

Iris-X - Nowe panele IP z serii V od Clear-Com

14 września 2022, 10:00
Producent: Clear-Com
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Firma Clear-Com zaprezentowała panele IP IrisX z serii V, oferujące nowe wyświetlacze TFT, o zwiększonej jasności i lepszej rozdzielczości, w połączeniu z niską latencją znaną z oryginalnej wersji (Iris z serii V) i zwiększoną przepustowością portów.

IrisX jest przeznaczony do produkcji opartych na protokole IP w sieci AES67 i podwójnymi połączeniami NIC. Wykorzystuje nowe funkcje oprogramowania Eclipse HX, w tym workflow bazujący na rolach i redundancje np. kart N+1 i całej sieci. Dodatkowe funkcje obejmują możliwość obsługi trzech równoczesnych nieskompresowanych strumieni audio w trybie pełnego dupleksu i wsteczną kompatybilność z kartami MVX-A16 i IVC-32.

 

[img:1]

 

Dzięki wyższej rozdzielczości i większej jasności, nowe wyświetlacze TFT w IrisX pozwalają uzyskać wyraźniejsze informacje i wyświetlane dane, niezależnie od tego, czy użytkownik wybierze opcję przyciemnionego oglądania w ciemnym pomieszczeniu, czy najjaśniejsze ustawienie do pracy w bezpośrednim świetle słonecznym podczas imprezy plenerowej. Nowe wyświetlacze są również zaprojektowane tak, aby były bardziej odporne na wypalanie lub blaknięcie, co daje dłuższą ogólną ich żywotność.

 
[img:2]
 

Istnieje również możliwość zapewnienia do 64 portów w połączeniu z tylko jedną kartą E-IPA i mniej niż deklarowane 10 milisekund latencji dźwięku między panelem a bazą, za pośrednictwem połączenia AES67. IrisX obsługuje trzy różne opcje połączenia: bezpośredniego - z wykorzystaniem kabla 4-żyłowego - AES67 lub przy użyciu własnego protokołu I.V. Core.

IrisX jest dostępny w różnych wariantach, które obejmują 12, 24 lub 32 klawisze w odmianach: obrotowe, przełącznikowe i przyciskowe, a także panele rozszerzeń.

 

Systemy interkomowe

Gdzie kupić?

Clear-Com Clear-Com www.clearcom.com

Dystrybucja w Polsce:

40 km kabli i 1120 kanałów audio. Cavatina Hall w cyfrach
Więcej wiadomości