Cameo prezentuje talenty The Voice of Thailand

Cameo prezentuje talenty The Voice of Thailand

14 września 2022, 11:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Program The Voice to najbardziej udany casting i program muzyczny na świecie. Również w Tajlandii format ten cieszy się niesłabnącą popularnością. W przypadku 8. sezonu The Voice of Thailand projektanci oświetlenia po raz pierwszy postawili na reflektory marki Cameo. W pokazach studyjnych i na żywo w Bangkoku wykorzystano ponad 180 ruchomych głowic, reflektorów typu spot i listew LED. Rozwiązania oświetleniowe zostały dostarczone przez tajlandzkiego dystrybutora Cameo L&E Lighting & Equipment PCL.

 

[img:1]

 

Cameo jest dość nowym produktem na tajlandzkim rynku techniki eventowej. Tym bardziej cieszy nas fakt, że Pat Jareeyatana, dyrektor zarządzający EXIT365 Company Limited, właściciele licencji The Voice All Stars Tajland i dwaj projektanci oświetlenia Arthorn Luempetch i Junchay Baomaroeng wykazali duże zainteresowanie tymi reflektorami i ostatecznie wybrali markę Cameo.

Arocha Kittivittayakul - Menedżer produktu L&E

 

 [img:4]
Cameo OPUS H5

 

W przypadku oświetlenia w studiu telewizyjnym projektanci wykorzystali 48 hybrydowych głowic ruchomych OPUS H5 Beam-Spot-Wash, aby efektywnie wyodrębnić scenę z tła. Na jurorów skierowano 9 ruchomych głowic profilowych OPUS SP5. Kolejnymi komponentami dla sceny było 28 reflektorów F2 FC, a także 16 reflektorów Cameo F4 FC z soczewką Fresnela, które zostały wykorzystane jako oświetlenie frontu i widowni.

 

[img:2]

 

Ponadto projektanci oświetlenia umieścili 18 listew PixBar 500 Pro LED na podłodze, aby zainscenizować symboliczne figury The Voice Hand. Do nastrojowej inscenizacji wywiadów z utalentowanymi uczestnikami, ich rodziną i przyjaciółmi w sąsiednich pomieszczeniach w różnych punktach umieszczono 22 listwy PixBar 650 C PRO LED. Podobnie w strefach do wywiadów, za kulisami i w strefie ciszy rozmieszczono 42 reflektory typu wash z serii Cameo ZENIT.

 

[img:6]
Cameo ZENIT W600

 

Wyzwanie polegało na jednolitym oświetleniu różnych obszarów scenicznych do użycia w nich kamer. Jak zwykle w przypadku formatu The Voice, oprócz występów muzycznych i rozmów z jurorami w dużym studiu, wydarzenia w strefach wywiadów i za kulisami również przyczyniają się do ogólnego odbioru programu przez widzów. Zgodnie ze specyfikacją telewizyjną komponenty oświetleniowe musiały zapewnić najwyższą możliwą wartość CRI, jak również odpowiednią częstotliwość odświeżania, przy jednoczesnym utrzymaniu minimalnego poziomu szumów.

 

[img:3]

 

Projektanci oświetlenia potwierdzili, że dzięki reflektorom Cameo mogą o wiele lepiej niż kiedyś ożywiać występy i scenę. Ponadto są oni zachwyceni funkcjonalnością i elastycznością rozwiązań, pozwalającą realizować sceny świetlne całkowicie według własnych kreatywnych pomysłów.

Arocha Kittivittayaku - Menedżer produktu L&E

 

[img:5]
Cameo F2 FC
 
Oświetlenie led Reflektory spot Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Głowice do zadań specjalnych od JB Lighting na targach PL+S 2023
Więcej wiadomości