Maria Peszek zapowiada jesienne koncerty

Maria Peszek zapowiada jesienne koncerty

11 września 2022, 10:53

Po entuzjastycznie przyjętej wiosennej trasie, która nosiła nazwę „J*BIĘ TO WSZYSTKO. WIOSNA NARESZCIE” oraz po letnich festiwalowych występach, Maria Peszek wraca do koncertów klubowych. „MARIA JEST Z NAMI” to kontynuacja wiosennej trasy koncertowej, która odbiła się szerokim echem. Artystka i towarzyszący jej band w składzie: Kamil Pater, Jacek Prościński i Olo Walicki, zagrają w miastach, do których nie dotarli wiosną. Oto szczegóły trasy:

 [img:1]

 „AVE MARIA” to piąty studyjny album Marii Peszek – wokalistki / aktorki / autorki, tekstów, performerki. Autorka przejmujących i bezkompromisowych tekstów poruszających tematy religijności, polskości, tradycyjnych ról społecznych, niejednokrotnie wstrząsających polską opinią publiczną. Maria Peszek wywołuje skrajne emocje, jasno i otwarcie wyraża swoje poglądy i jest jedną z najbardziej wyrazistych postaci w przestrzeni publicznej. 

Oto szczegóły trasy:
15.10 Suchy Las 
16.10 Bydgoszcz 
31.10 Łódź 
04.11 Gdańsk 
12.11 Kraków 
18.11 Białystok 
19.11 Lublin 
26.11 Toruń 
04.12 Warszawa 

Maria w charakterystycznym dla siebie stylu, zaprasza na koncerty:

Mroki? Deszcze niespokojne? Jesień?

MARIA JEST Z NAMI

Jedziemy do Was Polsko!

Im trudniej, tym RAZEM.

Do zobaczenia!

Maria Peszek wraz z zespołem po raz kolejny zaprezentują na żywo materiał z najnowszej, gorąco przyjętej przez fanów i okrzykniętej płytą roku przez tygodnik Polityka, płyty artystki „AVE MARIA”.

Album jest do nabycia tutaj:

https://mystic.pl/Maria-Peszek-AVE-MARIA-ccms-pol-68.html 

 Foto: Zuza Krajewska

Źródło: materiały prasowe 

Rock Polskie Alternatywa

Muzyka

Dropkick Murphys wydali akustyczny album
Więcej wiadomości