Rick Beato sięga po tę gitarę codziennie. Pierwsze co powiedział Gibsonowi to: NIE!

Rick Beato sięga po tę gitarę codziennie. Pierwsze co powiedział Gibsonowi to: NIE!

16 września 2022, 11:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: Lauda Central Europe

W końcu jest! Długo wyczekiwany Gibson, sygnowany przez Ricka Beato jest już dostępny. Co prawda cena, jak na LP DC do najniższych nie należy, za to gwiazda internetowej edukacji muzycznej przeznacza swoją część zysków na pomoc potrzebującym dzieciom.

 

 

Gibson Rick Beato Les Paul Special Double Cut to model sygnowany przez (jak sama nazwa wskazuje) Ricka Beato, YouTubera, gitarzystę, producenta muzycznego, ale przede wszystkim niesamowitego nauczyciela oraz pasjonata muzyki. Kanał Ricka zrzesza ponad 2.5 mln (!!!) subskrybentów, co na tak niszową tematykę jest wynikiem wręcz kosmicznym.

 

[img:1]

 

Sam instrument zaprezentowany został co prawda już kilkanaście miesięcy temu, ale dopiero teraz trafia na półki sklepowe. Gitara ta jest mieszanką dwóch, ulubionych gitar Ricka tj. Les Paul Special DC oraz Pelham Blue Les Paul Standard. W porównaniu do standardowego DC, ten model ma o 1.5 cala węższy korpus, co powinno przekładać się na większy komfort grania.

 

[img:2]

 

Ponadto prosto i ze smakiem, tj. mostek Tune-O-Matic, klucze vintage-style deluxe oraz dwa przetworniki P90 wraz z 3-pozycyjnym przełącznikiem. Oko przykuwa pięknie prezentujący się lakier nitrocelulozowy w odcieniu TV Blue Mist.

 

[img:3]
 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Gitara

Baryton i thinline Tele od Harley Benton
Więcej wiadomości