Co wnosi partnerstwo Shure z Netgear dla Integracji AV?

Co wnosi partnerstwo Shure z Netgear dla Integracji AV?

20 września 2022, 08:00
Producent: Shure Netgear
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Shure nawiązał współpracę z firmą Netgear, aby zapewnić szybszą i bardziej niezawodną integrację podczas instalacji produktów Shure Microflex Ecosystem z przełącznikami Netgear AV Line M4250. Połączenie doświadczenia Shure w dziedzinie AV z zaangażowaniem firmy Netgear w technologię AV over IP pomoże integratorom mniej biegłym w tematach sieciowych zaoszczędzić czas przy konfigurowaniu systemów i instalacji.

Zbudowane od podstaw dla 1G AV over IP przełączniki Netgear AV Line M4250 łączą wieloletnie doświadczenie sieciowe z najlepszymi praktykami wiodących profesjonalistów AV, pozwalając uprościć i usprawnić proces instalacji. Nowy, oparty na przeglądarce interfejs użytkownika, umożliwia korzystanie z kluczowych ustawień sieci AV, wybieranie profili dla popularnych urządzeń AV, oferując przy tym elegancki panel przedni z różnymi opcjami montażu.

 

[img:2]

 

Teraz switche M4250 są fabrycznie instalowane z dwoma profilami Shure w celu optymalizacji ustawień przełącznika i dostosowania sieci VLAN do sterowania i przesyłania dźwięku podczas korzystania z urządzeń Microflex Ecosystem. Przełącznik z łatwością rozdziela ruch sieciowy dla dźwięku Dante i ruch sterujący Shure, gwarantując większą niezawodność podczas pracy instalacji. Przełączniki przeszły rygorystyczne testy, aby spełnić wysokie standardy jakości Shure w zakresie opracowywania niezawodnych produktów o najwyższej jakości.

 

 

Zdajemy sobie sprawę, że czas integratorów i klientów jest cenny. Dzięki współpracy z firmą Netgear użytkownicy, którzy instalują produkty Microflex Ecosystem w salach konferencyjnych w sieci korporacyjnej, mogą wdrażać nasze rozwiązania szybciej niż kiedykolwiek. Shure zobowiązuje się do utrzymania optymalnej kompatybilności z linią M4250 i poprawy ogólnych wrażeń dla każdego użytkownika.

Chad Wiggins - Zastępca wiceprezesa ds. innowacji i zarządzania globalnymi produktami w Shure

 

[img:1]
 

Dodatkową korzyścią jest to, że Netgear zapewnia klientom dożywotnią gwarancję, szybkie wsparcie techniczne i wymianę w następnym dniu roboczym, a także dedykowane i kompleksowe wsparcie w zakresie problemów z siecią. Zespół usług inżynieryjnych Netgear oferuje również bezpłatne usługi projektowania sieci i wsparcie instalacyjne.

 

Netgear nieustannie dostrzega ewolucję zachodzącą w świecie pro AV, a w szczególności postępy w instalacjach AV-over-IP, które zmieniają wszystko co tylko możliwe w naszej branży. Cieszymy się, że możemy współpracować z liderem rynku, takim jak Shure, aby instalacje były tak proste i bezproblemowe, jak to tylko możliwe.

Laurent Masia - Dyrektor ds. zarządzania linią produktową zarządzalnych przełączników w firmie Netgear

 

Czytaj także: Shure Microflex - Systemy dla każdej instalacji

[img:3]

 
więcej: www.shure.com
Mikrofony, pulpity mikrofonowe Jednostki centralne Systemy konferencyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Netgear Netgear www.netgear.com

Dystrybucja w Polsce:

Chmura nad SSL - bynajmniej nie ciemna
Więcej wiadomości