Kamery śledzące Aver 4K już dostępne w Polsce

Kamery śledzące Aver 4K już dostępne w Polsce

16 września 2022, 09:00
Producent: AVer
Dystrybucja: VIDIS SA

Systemy konferencyjne wykorzystują kamery z oczywistych względów. Kontakt wizualny w jakości 4K nie jest już niczym odkrywczym, ale rozwiązania automatycznego śledzenia poruszającego się mówcy nie należy już do standardu. 

Kamery serii PTC300 zostały wyposażone w standard rozdzielczości 4K, co gwarantuje wysoką szczegółowość i płynność rejestrowanego obrazu. Funkcja auto trackingu zastosowana w nowych modelach samoczynnie wykrywa poruszający się obiekt i inteligentnie za nim podąża. Modele posiadają 3 tryby śledzenia. Dostępny jest model PTC310UV2 z 12-krotnym zoomem optycznym oraz PTC330UV2 z 30- krotnym zoomem optycznym.

 

 

[img:1]

 

Najnowsze kamery Aver mają możliwość automatycznego śledzenia obiektu poruszającego się w polu widzenia kamery. Jeśli poszukujesz urządzenia, które zarejestruje obraz dużego obszaru, przedstawione urządzenia zagwarantują Ci wysokiej jakości materiały. Doskonale sprawdzą się do rejestracji wykładów i wystąpień.

 

[img:2]

 

Nowe kamery Aver wyróżniają się znakomitą rozdzielczością, wykonywaniem zbliżeń bez utraty jakości, śledzeniem z wykorzystaniem sztucznej inteligencji oraz rejestracją dużych obszarów.

 

[img:3]
 
więcej: www.aver.com
Video i kamery

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > AVer rozwiń listę sklepów

40 km kabli i 1120 kanałów audio. Cavatina Hall w cyfrach
Więcej wiadomości