Claypaky Tambora Flash - Innowacyjne oświetlenie 3 w 1

Claypaky Tambora Flash - Innowacyjne oświetlenie 3 w 1

19 września 2022, 12:00
Producent: Claypaky
Dystrybucja: Prolight sp. z o.o.

Kontynuując wprowadzoną w zeszłym roku serię listew LED, firma Claypaky rozszerza rodzinę Tambora i wprowadza nową oprawę Tambora Flash. Jest to jedyna na rynku  oprawa hybrydowa, która może działać jednocześnie jako stroboskop, wash i blinder. Zaprojektowana tak, aby kolejne urządzenia można było łączyć modułowo.

Sekcja stroboskopowa składa się z dwóch pasków bardzo mocnych, białych diod LED o kącie wiązki 120°. Całość zawiera 192 diody o mocy 3.7W każda, dając użytkownikowi do dyspozycji 16 indywidualnie sterowanych stref po 12 pikseli.

 

 

Zobacz także prezentację oświetlenia podczas targów Prolight + Sound 2022

 

Funkcje wash i blider zapewniają 4 duże indywidualnie sterowane centralne reflektory LED RGBWW o mocy 100W każdy. Obecność diod LED WW (Warm White – ang. ciepły biały) pozwala na uzyskanie efektu typowego dla blinder'ów. Efekt blinder'ów można również uzyskać, z wykorzystaniem pozostałych diod RGB nadając urządzeniu większej uniwersalności. Niesamowitą płynność pracy ściemniania zapewnia 24-bitowa rozdzielczość oraz możliwość 5 krzywych do wyboru.

 

[img:3]

Tambora Flash została zaprojektowana z myślą o łączeniu opraw zarówno w poziomie i w pionie, uzyskując klastry i matryce. Pojedyncza jednostka odpowiednia jest dla mniejszych obiektów, jednak możliwość łączenia i grupowania nadaje jej większą uniwersalność, dzięki czemu świetnie będą pasować również do dużych obiektów czy nawet stadionów. System szybkiego łączenia daje również możliwość regulacji między oprawami o kąt do 30°.

 

[img:4]

 

Zaawansowana konstrukcja, a także łatwość łączenia sprawia, że Tambora Flash jest zarówno wszechstronnym jak i przyjemnym w użyciu systemem. Dodatkowo stopień ochrony IP66 gwarantuje jeszcze szerszą gamę zastosowań zewnętrznych.

 
[img:1]

Oprawa jest stosunkowo niewielkich rozmiarów i waży zaledwie 10.5 kg. Moc zasilania to 1200W. Sterowanie obejmuje zarówno standardowe połączeni DMX jak i obsługę protokołów RDM, WebServer, Art-Net, sACN i kling-net, a także w pełni kompatybilny z CloudIO.

 

[img:2]
 
Stroboskopy Efekty / Lasery Reflektory

Gdzie kupić?

Claypaky Claypaky www.claypaky.it

Dystrybucja w Polsce:

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków

Oświetlenie

Cameo na gali rozdania nagród M.A.M.A.
Więcej wiadomości