Nagłośnienie restauracji: Kolejna ciekawa instalacja z użyciem LD Systems DQOR

Nagłośnienie restauracji: Kolejna ciekawa instalacja z użyciem LD Systems DQOR

22 września 2022, 10:00
Producent: LD Systems
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Kolejna restauracja, położona w malowniczym miasteczku Palasa na południowym wybrzeżu Albanii, chwali się iinstalacją audio, opartą na nagłośnieniu LD Systems. Dokładniej rzecz ujmując - głośnikach instalacyjnych DQOR, które spełniają normy IP55.  Zatem solidny dźwięk w bezpiecznej na warunki pogodowe obudowie. 

Ten znakomity steakhouse koncentruje się głównie na wysokiej jakości produktach mięsnych, ale jakość premium podkreślana jest również systemem nagłośnienia. Z tego powodu w restauracji Ulliri zastosowano nowoczesne głośniki instalacyjne DQOR firmy LD Systems.

 

[img:1]

 

System nagłośnienia został zainstalowany i profesjonalnie skalibrowany przez firmę AVIA GROUP Shpk. W otwartych przestrzeniach zewnętrznych restauracji 16 białych głośników DQOR 5W zapewnia tło muzyczne podczas delektowania się grillowanymi przysmakami. Te pasywne głośniki LD Systems posiadają certyfikat IP55 i są wyposażone w odporne na korozję aluminiowe maskownice przednie oraz papierowe membrany odporne na warunki atmosferyczne. To ważne argumenty przemawiające za ich zastosowaniem.

 

[img:2]

 

Oprócz walorów dźwiękowych i nowoczesnego wzornictwa, szczególnie ważne w przekonaniu mojego klienta były certyfikaty IP55 głośników instalacyjnych DQOR 5W. Restauracja Ulliri w Palasa znajduje się zaledwie 50 metrów od wybrzeża. Przez cały rok panuje tam dość wilgotny i słony klimat. Dlatego potrzebne są głośniki zewnętrzne, które poradzą sobie z tym bez żadnych problemów, a tu właśnie DQOR 5W są w sam raz.

Antonie Angjushev - Dyrektor generalny Alfa Audio Ltd, dystrybutora LD Systems w Macedonii

 

[img:4]

 

Do nagłośnienia wewnątrz restauracji użyto czterech zestawów LD Systems SAT 42 G2. Te ultrakompaktowe 4-calowe głośniki instalacyjne oferują zrównoważony dźwięk o kątach pokrycia 60° × 60°. Wsparcie basowe zapewnia subwoofer LD Systems SUB 88 2 × 8" z funkcją bandpass.

 

W Palasie Ulliri Restaurant zastosowano następujące produkty LD Systems:

  • 16 × LD Systems DQOR 5W
  • 01 × LD Systems DS 21 DSP-Controller
  • 04 × LD Systems SAT 42 G2
  • 01 × LD Systems SUB 88

 

[img:3]
 
na świecie Ciekawe instalacje Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Chmura nad SSL - bynajmniej nie ciemna
Więcej wiadomości