Konsolety DiGiCo Quantum 338 w Yun Hall Culture and Art Centre

Konsolety DiGiCo Quantum 338 w Yun Hall Culture and Art Centre

22 września 2022, 12:00
Producent: DiGiCo
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Zlokalizowane w dzielnicy Songjiang w Szanghaju, Centrum Kultury i Sztuki Yun Hall jest głównym projektem społecznym i gospodarczym okręgowego komitetu partyjnego i władz okręgowych. Jego celem jest zbudowanie wszechstronnego, wysokiej jakości obiektu kulturalnego, zapewniającego kompleksowe usługi kulturalne, takie jak wystawy sztuki, występy kulturalne, zajęcia grupowe i czytanie dla wszystkich. Para konsolet DiGiCo Quantum 338 stanowi część wysokiej klasy infrastruktury technicznej, zaprojektowanej i zainstalowanej przez dystrybutora DiGiCo, Rightway Audio Consultants (Racpro).

 

[img:1]

 

W budynku Centrum znajduje się m.in. Teatr Yun, o powierzchni około 10 000 metrów kwadratowych, który może pomieścić 1200 widzów. Jesto to wielofunkcyjny obiekt, który może zaspokoić potrzeby różnych spektakli, w tym tańca, opery, dramatu, koncertów symfonicznych, chińskiej opery i innych pokazów czy prezentacji. Aby uzupełnić pokaźny system PA marki L-Acoustics, Racpro zaproponował dwie konsolety DiGiCo Quantum 338, które dzięki rozmiarowi, trzem ekranom dotykowym i 38 czułym na dotyk suwakom są idealnymi dla realizacji spektakli teatralnych. Konsolety znajdują się w reżyserce zlokalizowanej z tyłu audytorium.

 

[img:2]

 

Ponieważ obiekt nie ma oddzielnej konsolety monitorowej, technologia Nodal Processing Q338 jest również dużą zaletą. Synchronizacja danych w czasie rzeczywistym zapewnia stabilne wyjście audio podczas występów.

Fang Hongsen - Dyrektor ds. technologii dźwięku

 

[img:3]

 

Zaawansowany projekt Q338 idealnie pasuje do technicznej wizji Centrum Kultury i Sztuki Yun Hall. Otrzymaliśmy świetne opinie z tego miejsca i jesteśmy bardzo dumni, że byliśmy zaangażowani w tak prestiżowy projekt.

Li Feng - Brand Manager w firmie Racpro

 

[img:4]
  
więcej: digico.biz
Cyfrowe Miksery na świecie Ciekawe instalacje

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Pro Audio

EAW prezentuje wzmacniacz UXA4416 wraz z aktualizacją Resolution
Więcej wiadomości