Latarnia tolerancji - Cameo rozświetla 2022 Isla Bonita Love Festival La Palma

Latarnia tolerancji - Cameo rozświetla 2022 Isla Bonita Love Festival La Palma

26 września 2022, 00:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Pod koniec lipca na kanaryjskiej wyspie La Palma po raz kolejny odbył się Isla Bonita Love Festival. Szósta edycja tego żywiołowego festiwalu celebrowała bogatą różnorodność społeczności LGBTQ oraz prezentowała artystów i zespoły krajowe i międzynarodowe, takie jak Alejandro Sanz, Todrick Hall i Nicki Nicole. Firma Sonopluss Canarias SL była odpowiedzialna za oświetlenie sceny festiwalowej i użyła do tego celu zewnętrznych reflektorów LED Cameo ZENIT W600 SMD.

Oprócz wydajnego i wszechstronnego zakresu oświetlenia scenicznego, ZENIT W600 SMD ostatecznie przekonał usługodawcę Sonopluss Canarias swoimi kolorowymi efektami stroboskopowymi.

 

[img:1]
 

Naszą misją było dodanie koloru do różnych przestrzeni i scenerii. Cameo ZENIT 600 SMD jest idealny do stosowania w otwartch przestrzeniach i na dużych scenach.

Reflektor jest nie tylko stosunkowo kompaktowy i bardzo mocny, ale byliśmy także pod wrażeniem jego wielu różnych opcji instalacji i łatwości obsługi. 

Simón Higuera - Sonopluss Canarias

 

[img:2]

 

24 ZENIT 600 SMD zostały podwieszone do głównej kratownicy, aby zapewnić efektywne oświetlenie całej sceny, artystów, ścian wideo, jak również obszaru przedniego i przejścia. Zgodnie z motywem przewodnim Isla Bonita Love Festival, reflektory wyświetlały typowe kolory LBGTQ i rzucały mocne światło dookoła dzięki diodom SMD 4-w-1 LED i maksymalnemu strumieniowi świetlnemu 41.000 lm.

 

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]
 
Reflektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Nowe produkty i światowe premiery od Claypaky na LDI 2022
Więcej wiadomości