SUM 41 i Simple Plan w przyszłym tygodniu w Polsce

SUM 41 i Simple Plan w przyszłym tygodniu w Polsce

24 września 2022, 15:31

Sum 41 zaprasza fanów do wspólnego świętowania dwudziestolecia albumów 'All Killer No Filler' i 'Does This Look Infected?'. Trasa zaczęła się 20 września w Stuttgarcie (Niemcy) i dotrze do innych europejskich miast takich jak Paryż, Wiedeń, Mediolan, Budapeszt itd. Koncert zwieńczający trasę odbędzie się w Londynie 21 października.

[img:1]

Wokalista Deryck Whibley dzieli się swoimi przemyśleniami: "Świetnie bawiliśmy się koncertując z Simple Plan podczas trasy w Stanach Zjednoczonych. Nie możemy doczekać się wspólnych koncertów w Europie. Bardzo cieszymy się, że będziemy mogli świętować jubileusz jednych z naszych ulubionych albumów. Podczas trasy "Does This Look All Killer No Filler" nie zabraknie innych naszych hitów!"

 

W ostatnim wywiadzie dla Rolling Stone, zespół podzielił się pierwszymi informacjami na temat ich nadchodzącego ósmego albumu studyjnego. Wokalista Deryck Whibley ujawnił, że podwójny album „Heaven and Hell" zapowiada się na najbardziej obiecujący w karierze zespołu; jedna część albumu – „Heaven" – powraca do pop-punkowych korzeni Sum 41, a druga – „Hell" – ma być wyłącznie metalowa.

Sum 41 ostatnio wyruszyli w trasę Blame Canada Tour wraz z co-headlinerem – Simple Plan. Ta podróż rozpoczęła pierwsze wspólne koncertowanie zespołów, które zagrają kolejno „All Killer No Filler" (Sum 41) i „No Pads, No Helmets... Just Balls" (Simple Plan).

SUM 41

Gość specjalny: Simple Plan

Support: Cassyette

"Does This Look All Killer No Filler" Tour

03.10.2022 – Warszawa, EXPO XXI

Źródło: materiały prasowe 

 

Rock

Muzyka

The Weeknd w Polsce
Więcej wiadomości