Robbie Williams wystąpi w Krakowie

Robbie Williams wystąpi w Krakowie

27 września 2022, 11:28

Robbie Williams ogłasza nowe daty europejskiej trasy koncertowej „THE XXV TOUR", świętując 25-lecie solowej kariery. Muzyk wystąpi również w Krakowie. 

[img:1]

Robbie Williams ogłosił nowe daty swojej europejskiej trasy koncertowej 'XXV' - świętując niesamowite 25-lecie solowej kariery. Nowa trasa koncertowa rozpocznie się 20 stycznia 2023 roku w Bolonii we Włoszech, a następnie obejmie takie europejskie miasta jak Paryż, Amsterdam, Berlin, Kraków i Barcelona. Będzie ona celebracją 25-lecia działalności artysty. Na początku września na półki sklepowe trafiła płyta „XXV", na której znaleźć można jego największe solowe przeboje i ulubione utwory fanów.

 

Płyta „XXV" już w pierwszym tygodniu po premierze notowała szczyty list przebojów. Na początku września Robbie Williams po raz 14 trafił na 1. miejsce zestawień w Wielkiej Brytanii, bijąc tym samym rekord ustanowiony przez Elvisa Presleya, który na topie brytyjskich list znalazł się 13 razy. Obecnie tylko The Beatles mają na koncie więcej numerów 1 na wyspach niż Robbie, który króluje w kategorii wykonawców solowych. Po dodaniu albumów wydanych z formacją Take That liczba brytyjskich numerów jeden w przypadku Williamsa rośnie aż do 19. Dzięki temu zajmuje on drugą lokatę w zestawieniu artystów cieszących się największą liczbą pierwszych miejsc w Wielkiej Brytanii, biorąc pod uwagę zarówno twórczość solową, jak i w zespole. Wyżej od Robbiego Williamsa jest tylko Paul McCartney.

Informacje o koncercie:
12.03.2023 – TAURON Arena Kraków

BILETY W SPRZEDAŻY – PIĄTEK, 30 WRZEŚNIA 2022 – LiveNation.pl

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 28 września o godz. 10.00

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: czwartek, 29 września o godz. 10.00

Bilety w sprzedaży ogólnej: piątek, 30 września o godz. 10.00

Źródło: materiały prasowe

Pop

Muzyka

The Weeknd w Polsce
Więcej wiadomości