Śledzenie case'ów w transporcie? Z Adam Hall i Apple to możliwe!

Śledzenie case'ów w transporcie? Z Adam Hall i Apple to możliwe!

5 października 2022, 10:00
Producent: ADAM HALL
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Zgubienie walizki na lotnisku bywa irytujące, ale zgubienie walizki z drogim profesjonalnym sprzętem jest nie tylko irytujące, ale też kosztowne. I nie chodzi jedynie o wartość produktów, ale także o "koszty następcze", jeśli z tego powodu imprezy i inne zlecenia nie mogą być zrealizowane w interesie klienta. Aby uniknąć takich sytuacji, dostępne są trackery, które umożliwiają lokalizację i śledzenie obiektów. Jednym z nich jest Apple AirTag.

 

[img:1]

 

Tracker AirTag w połączeniu z walizką lotniczą i urządzeniem iOS można wykorzystać na wiele sposobów:

  • Do śledzenie walizek ze zintegrowanymi AirTagami na imprezie lub w magazynie,
  • Do prewencyjnej ochrony przed kradzieżą, bo AirTag emituje dźwięk, aby zwrócić na siebie uwagę,
  • Do odnalezienia sprzętu po kradzieży - zgubiony case z AirTagiem można zlokalizować za pomocą aplikacji Apple Find My.
 

[img:3]

 

Dzięki średnicy 32 mm i wysokości zaledwie 8 mm, AirTag można umieścić niemalże wszędzie. Tracker spełnia normę wodoszczelności IP67, a zatem jest również chroniony przed zanurzeniem. Do użytku z flight case'ami, Adam Hall Hardware opracował własne mocowanie, które może być przymocowane do flight case'a na różne sposoby: poprzez śrubę, taśmę klejącą lub rzepową, pasek lub opaskę. Adam Hall Hardware AIRTAG HOLDER jest wykonany z odpornego na uderzenia plastiku ABS i oferuje optymalną ochronę bez ograniczania funkcji flight case'a.

 

[img:2]

 

Jak działają AirTagi?

Do śledzenia AirTag wymagany jest iPhone lub iPad z systemem iOS 14.5 lub nowszym. W bliskim zasięgu (Bluetooth LowEnergy), iPhone / iPad pokazuje kierunek i odległość do AirTag poprzez funkcję Dokładne wyszukiwanie Apple. Jeśli AirTag znajduje się poza zasięgiem Bluetooth, dokładna lokalizacja może być widoczna w aplikacji Apple Find My, gdy tylko jakiekolwiek inne urządzenie Apple odbierze sygnał Bluetooth z AirTag. W tym przypadku lokalizacja jest przekazywana do własnej chmury iCloud.

Jeśli dodatkowo ustawisz tracker na "tryb zagubiony", dane kontaktowe mogą być wysyłane do osób znajdujących się w pobliżu AirTag poprzez NFC (Near Field Communication). Żywotność baterii (1 × bateria CR 3032) określana jest średnio na jeden rok.

 

[img:4]
 
Inne Akcesoria

Gdzie kupić?

ADAM HALL ADAM HALL www.adamhall.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ADAM HALL rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Warsztaty Oświetleniowe LTT 2024 online - Zobacz video
Więcej wiadomości